Polislere taşla saldıran kişi serbest bırakıldı

Tuzla'da iki polis memuruna taşla saldırarak mukavemette bulunan hırsızlık şüphelisi gözaltına alındı. Şüpheli, hakkında "görevli memura mukavemet" suçundan yapılan işlemlerin ardından adli makamlarca serbest bırakıldı.

featured

Dün akşam saatlerinde Şifa Mahallesi’ndeki bir fabrikaya hırsız girdiği ihbarını alan polis ekipleri olay yerine intikal etti. Ekipler, olay yeri ve çevresinde yaptıkları incelemede şüphelinin yakın bir adreste olduğunu belirledi.

Polisin kendisini yakalamak için geldiğini fark eden şüpheli ile ekipler arasında kovalamaca yaşandı. Kaçan şüpheli, yakalanacağını anlayınca polise taşla saldırmaya başladı.

Polislerin, yoldan geçen araçların ve şüphelinin güvenliğini sağlamak için havaya ateş etmesi üzerine şüpheli yere yatarak teslim oldu.

Gözaltına alınan İ.Ç’nin (32) alkollü ve yüzde 50 zihinsel engelli olduğu anlaşıldı. Şüpheli, hakkında “görevli memura mukavemet” suçundan yapılan işlemlerin ardından adli makamlarca serbest bırakıldı.

Bu arada, İ.Ç’nin taşla polise saldırdığı anlar, yoldan geçen vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Polislere taşla saldıran kişi serbest bırakıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!