Polisten muhabire yumruklu tekmeli engel

Sivas'ta polis memuru Ü.G., 4 katlı bir binanın çatısında çıkan yangını görüntülemeye giden DHA Muhabiri Hüsnü Ümit Avcı'ya yumruk ve tekme attı. O anlar kameralara yansıdı.

featured

Kent merkezinde Bahtiyarbostan Mahallesi zerinde bulunan 4 katlı bir binanın çatısında yangın çıktığı ihbarı üzerine, olayı görüntülemek için bölgeye giden DHA Sivas Muhabiri Hüsnü Ümit Avcı, kendisinin gazeteci olduğunu belirtmesine rağmen, görüntü almasını engellemeye çalışan polis memuru Ü.G.’nin yumruk ve tekmeli saldırısına uğradı.

Yanındaki muhabir Arife Defne Arslan da polisle yaşanan arbedede koluna darbe aldı. Kendi meslektaşının engellemeye çabasına rağmen muhabirin üzerine gelen polisin yumruk ve tekme atma anı, kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

Polis memuru, muhabirlerin elindeki kamera ve fotoğraf makinesini kırmaya teşebbüs etti. Avcı’ya olay yerinde bulunun sağlık görevlileri ilk müdahaleyi yaptı. Olay sonrası hastaneye giderek sağlık raporu alan Avcı ve Arslan, polis memurundan şikayetçi oldu.

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek de olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirerek, söz konusu polis memuru hakkında gerekli idari işlemlerin başlatıldığını bildirdi.

Polisten muhabire yumruklu tekmeli engel

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    Haberciler, insanlığını unutmuş nekrofili canlılardır, iki taraf için de iyi olmuş. Birisi ceza alır diğeri de yediği tekmeden dolayı pavlovun köpeği gibi terbiye olur.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!