Polisten tacizci sandığı gence dayak… ‘Boşu boşuna dövdük’

Konya'da polislerin 17 yaşındaki bir gence tekme ve yumruk attığı görüntüler ortaya çıktı. Darbedilen gencin ağabeyi yaptığı açıklamada, kardeşinin suçsuz olduğu anlaşılmasının ardından polislerin "Bir yanlış anlaşılma oldu, boşu boşuna dövdük” dediğini öne sürdü.

featured

17 yaşındaki bir gencin polis tarafından, ekip aracı önünde sert bir şekilde darp edildiği video vatandaşın tepkisini çekti.

Çevrede bulunan bir vatandaş tarafından kameraya alınan olayda, polisin gence tekme ve yumruk attığı görüldü. Gencin ise cinsel taciz olayına müdahale ettiği sırada polis tarafından gözaltına alındığı iddia edildi.

‘BOŞU BOŞUNA DÖVDÜK’

Gerçek Gündem’in haberine göre, darbedilen gencin astsubay ağabeyi, “Kardeşim bir cinsel taciz olayına şahit oluyor ve müdahale ediyor. Bu esnada polis geliyor kavgaya müdahale amacıyla. Olay sırasında polis geldiği için kardeşim de kaçıyor. Polis de ‘sen kimden kaçıyorsun’ diyerek kardeşime müdahale ediyor. Polis ‘gel bakalım sen mi taciz ettin’ diyor ve darp ediyor” dedi.

Şiddet uygulayan polislerle konuştuğunu söyleyen gencin ağabeyi, “Bir yanlış anlaşılma oldu, senin kardeşini boşu boşuna dövdük” dediklerini ifade etti. Gencin ağabeyi, polisler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Polisten tacizci sandığı gence dayak… ‘Boşu boşuna dövdük’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 8 ay önce

    Önyargı çok kötü bir şey. İşte bu yüzden mahkemeler var. Ortaçağ karanlığında yargısız infaz yapılıyordu.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!