Profesörü tehdit eden kişi elektronik kelepçesini kırdı

Enfeksiyon hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol, kendisini ölümle tehdit eden Mustafa Yücel'in elektronik kelepçesini kırdığı duyurdu.

featured

Enfeksiyon hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol, 29 Temmuz’da kendisini ölümle tehdit eden ve tutuksuz yargılanan aşı karşıtı Mustafa Yücel’in elektronik kelepçesini kırdığını duyurdu.

Şenol, sosyal medya hesabından bugün yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“29 Temmuz’dan beri, bir zanlının adli tatile takılan adalet ile dalga geçmesini izliyoruz. Bugün itibarıyla Asayiş İzleme Birimi’nce, zanlının elektronik kelepçesini kırdığı ve izlemden düştüğü, yeni kelepçe siparişi verildiği, adli makamlara bilgi verildiği bilgisi verilerek kendi tedbirlerimi sıkılaştırmam gerektiği söylendi. Daha önce karar ile kelepçe uygulanması arasında 10 gün geçmiş, zanlı o sırada Ankara, Eskişehir, Diyarbakır, eski bakan, Cumhurbaşkanı danışmanları ile isim ve yer etiketleyerek paylaşımlar yapmıştı. Avukatım, her gün dosyaya ‘delil karartma, telefon ve tweet ile tehdit, başka kimseleri tehdit’ suçlarını ekliyor. Bekliyorum, bekliyoruz. Neyi beklediklerini bilmiyoruz. Adalet bekliyoruz.”

thumbnail
İlişkili Haber

Tehdit alan Prof. Esin Davutoğlu Şenol’un kapısına dana dili atıldı! Paylaşımları tüyler ürpertti…

Profesörü tehdit eden kişi elektronik kelepçesini kırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!