Rıdvan Dilmen, İmamoğlu’nun geçmişini hatırlattı… İBB’den yanıt geldi

featured

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, siyasetçilerin futbola karışması konusunda eleştiri yaparken İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Fenerbahçe’ye yönelik geçmişte FETÖ’nün kanalı STV’de katıldığı bir programda ‘Fenerbahçe şike yapmıştır’ şeklindeki sözlerini hatırlattı. Dilmen’in açıklamasına İBB Sözcüsü Murat Ongun’dan yanıt geldi.

TRT Spor’da Atakaş Hatayspor’ın Galatasaray ile yaptığı maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Trabzonspor’da yönetici olduğu dönemde TFF. Spor Toto Süper Lig’de 2010-2011 sezonunun şampiyonu Fenerbahçe’ye ilişkin FETÖ’nün kapatılan kanalı Samanyolu TV’de yaptığı konuşmayı gündeme getirerek, siyasetçilerin futbola karışmaması gerektiğini söyledi.

Dilmen, açıklamasında “İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu da STV’de futbol yorumculuğu yapmıştı. Fenerbahçe’nin şike yaptığını söylemişti. Sonuçta o günkü düşünceleriyle aynı noktada değil tabii ki” ifadelerini kullandı. 

Dilmen’in açıklamalarına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun’dan yanıt geldi. Ongun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama “Rıdvan Dilmen dün futbolun şeytanıydı bugün siyasetin şeytanı. Güzel ülkemizi siyasetin şeytanlarından kurtarmaya az kaldı” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen, İmamoğlu’nun geçmişini hatırlattı… İBB’den yanıt geldi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 7 ay önce

  Murat Ongun’un ablası ve eniştesi Ankara eğitim aaştırma hastanesinde doktorlardı. 2007- 2009 senelerinde eniştesi başhekim oluyorç Peki soruyorum o yıllarda askerler hapse tıkılırken devleti kim idare ediyordu kim ele geçirmişti. Veryansın tv lütfen araştırınız

 2. 7 ay önce

  Murat Ongun kimdir, nereden gelmiştir, aslı nedir sormak zorundayım. Çünkü Mahkeme kararıyla açığa kavuşmuş konuda hala zırvalıyorsa Bu soruyu sormak hakkım vardır. Kaldı ki daha nasıl bir sonuç çıkacağı belli olmayan ve daha 18 ay sonra olacak seçimlerin sonuçlarını şimdiden kendi ceplerinde gören bu adam bu saygısızlığıyla nereye varmak istiyor. Mahkeme kararı ve FETÖNÜN kanalında EKREMİN yaptığı suçlamaları Belgeli olan sonuçlara itibar etmeyerek nereye varmaya çalışıyor.

 3. 7 ay önce

  dilmen yalan mı söylemiş murat ongun? kanal fetönün değil mi? şike fetö işi değil mi?

 4. 7 ay önce

  hem futbolda hem de siyaset de şeytan arayan aynaya baksın.FB.şike yapmıştır diyenler de mahkeme kararlarına baksın.yine anlamazlarsa bi tuttukları takımların bir de FB.nin eski maçlarına baksın.hangi maçlarda kemik sesi var,tekme var şike var,hiç olmazsa hatır şikesi var görsün.hâlâ daha görüp anlamıyorsa o zaman bi nöroloğa gitsin.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!