ROK'tan Erdoğan'ın danışmanına: Kapalı Çarşı kaşarıdır

Beyaz TV'de Rasim Ozan Kütahyalı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca'ya argo kelimeler içeren cümleler kullandı. Bir zamanlar FETÖ kumpaslarının savunuculuğunu yapan Kütahyalı, Boşnaklar hakkında söylediği skandal ifadelerin ardından gözlerden uzak kalmış sonra tekrar Beyaz TV'de programa başlamıştı.

ROK'tan Erdoğan'ın danışmanına: Kapalı Çarşı kaşarıdır

Gökçeklerin sahibi olduğu 'Beyaz TV'de 19 Nisan'da yayınlanan Beyaz Futbol programında yine tepki çeken anlar yaşandı. Rasim Ozan Kütahyalı, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca'ya hakaret içeren cümleler sarf etti.

Kütahyalı, Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim ile Başkan Mustafa Cengiz'in arasındaki tartışmayı değerlendiren Korkmaz'ın mesajını ekranda okudu. 

Korkmaz'ın mesajının ardından, Rasim Ozan Kütahyalı, "Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları üyesidir o. Kapalı Çarşı kaşarıdır. Sıfırdan yükselmiş, bu piyasaları... Bu onun için övgüdür. 11-12 yaşından beri finans piyasasında. Çok tatlıdır, çok da iyi adamdır. Ayrıca Galatasaray kongre üyesi" ifadelerini kullandı.

Kütahyalı'nın Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca için, "Kapalı Çarşı kaşarıdır" şeklinde hakaret içeren ifadeler kullanması dikkat çekti.

Kütahyalı daha önce de Beyaz TV ekranlarında Boşnaklara belden aşağı hakarette bulunmuştu.