RTÜK bunu görecek mi? Beyaz TV’de cin çıkarma seansı

Beyaz TV stüdyosunda, kendisini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman isimli kadın canlı yayında 'cin çıkarma seansı' yaptı. Görüntüler gündem olurken, vatandaşlar, yayınlanan programa sosyal medya hesaplarından "RTÜK nerede?" paylaşımları yaparak tepki gösterdi.

featured

Beyaz TV‘nin stüdyosunda ve aynı zamanda YouTube’da canlı yayınlanan ‘Her Açıdan’ programına katılan ve kendini ‘Metafizik uzmanı’ olarak tanıtan Pelin Hürman canlı yayında cin çıkarma seansı yaptı.

İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman, “Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler” dedi.

Hürman, içlerinde cin olanların kendisini ekranda farklı yüz olarak göreceklerini iddia etti.

RTÜK’E ÇAĞRI YAĞDI

Beyaz Tv’nin yayınladığı görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Vatandaşlar, sosyal medya hesaplarından Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nu (RTÜK) etiketleyerek ‘ceza’ çağrılarında bulundu. Paylaşımlarda “RTÜK nerede?”, “RTÜK bu programla ilgili ne yapacak?” ve “Yasal olarak suç işlenmiştir, bir şey yapacak mısınız?” ifadelerine yer verildi.

Beyaz Tv’de yayınlanan ‘cin çıkarma seansına’ sosyal medyadan gelen tepkilerin bazıları şöyle:

RTÜK bunu görecek mi? Beyaz TV’de cin çıkarma seansı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

16 Yorum

 1. 1 hafta önce

  Efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en gerçek yol, medeniyet yoludur. Mustafa Kemal Atatük

  • 7 gün önce

   En doğru en gerçek yol Hak’kın yoludur.

   Cevapla
   • Onu bile doğru yazamamışsın.Doğal.Akıl bilim mantık süzgecinden geçmeyince böyle olur.Hak’kın yolu diye yazılmaz,Hakk’ın yolu olacaktı.Allah’ın sıfatlarından biri yani ki oturup okusan Hakk’ın yolu demek akıl bilim mantık ve medeniyet yoludur.Otur sıfır!

    Cevapla
 2. 1 hafta önce

  Nitelikli dolandirici falan da en azindan Turk. Birakin karismayin bence, yoksa lut kavmi suriyeli seyhlere gidiyor. Tosunun da acilen salinmasi gerek.

 3. 1 hafta önce

  Triger kayışı kopmuş

 4. 1 hafta önce

  Benim cin, Pelin hanımdan başkasını çağırma üçümüz sabahlara kadar çalışalım sonra ben çıkar giderim diyor. Benim kafam bu çözüme yattı gibi, siz ne dersiniz?

  • 1 hafta önce

   METEden’i OdaTV’nin tartışma platformu discuss’tan beri bilirim ve böyle etkili ironilerini takdirle karşılarım. Tebrikler METEden’e…

   Cevapla
 5. Programı sunan acaba ben ne yapiyo6burada demiş mıdır?

 6. 1 hafta önce

  Siyasal islam ikliminin kendi felsefesi içinde doğal ve beklenen saçmalıkları bu görüntüler ve bu türden videolar… Türk insanının önemli bir bölümü, din konusunda nedense hem hassas hem de çekinik bir tavır sergiliyorlar!? Bu akıl ve çağ dışı fenalıklara her ortamda tepki gösterilmeli, ancak ana muhalefet başta olmak üzere muhalefet, bu çağdışılıkları adeta hoşgörü ile karşılıyorlar!?

 7. Bence bu kadinin baskalarindan cikardigini iddia ettigi tüm cinler kendi icine kacmislar. O yüzden böyle garip seyler yapiyor olabilir. Yok mu garibe yardimci olabilecek bir psikiyatrist?

 8. Ne yani, siz Cin olsaniz bu kadini görünce kacmaz misiniz?

 9. 1 hafta önce

  4 dakika sürüyormuş seans sonra kahve içip çıkabiliyormuşuz. Kahve içmesek de bi cigura yaksak olabilir mi.

 10. 1 hafta önce

  Neresinden çıkattı gören var mı?

 11. duanın içinde demon dedi sanki 😀

  Cevapla
 12. Abula cin çıkartma işlerinizde kolaylıklar diliyorum Allah yolunu açık etsin.Etsin de şeyi soracam cintonik de çıkartabiliyor musun?Hemen dört dakkada alıp gideriz biz çay filan masraf da çıkartmayız.

 13. 6 gün önce

  Gerici ve yobaz manyaklar kadının kedisi zaten cin olmuş adam çarpmaya ugraşıyor ama unutmasıniarki biz şeytanı gözünü tavana dikmiş milletiz cemaat tarikat zır cahil atmoferi ne beliyoruzki

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!