Rum-Yunan ve AB’nin aç gözlülüğü ve KKTC takıntısı olmasaydı!

Sabahattin İsmail yazdı...

featured

Rum ve AB’nin açgözlülükten ve KKTC takıntısından gözleri kararmasa, “AB içinde iki devleti” derhal kabul edeceklerdi.

Bereket, 1974 öncesi 5’li görüşmelerde; 1964 Acheson, 1985-86 Cuellar, 1992 Gali, 2004 Annan planlarında ve 2016-2017 Mont Pelerin – Crans Montana görüşmelerinde olduğu gibi açgözlülükleri, bağnazlıkları ve 1983 sonrası KKTC takıntıları bizi kurtarıyor da, AB içinde iki devlet önerisinin üstüne atlamıyorlar!

KKTC TANINSA VE GARANTÖRLÜK KALSA DAHİ…

KKTC tanınsa ve egemen eşit bir devlet olarak AB’ye girecek olsa dahi, garanti anlaşması aynen kalacak olsa dahi ( ki bu mümkün değil ),  Türkiyesiz bir AB’ye girmek; 5 yılda AB içinde asimile olmamıza, kuzeydeki nüfus, toprak, mülkiyet, finans egemenliğimizi kaybetmemize, Kıbrıs’ın Türkiye’den koparılmasına, Türk askerinin adadan çıkmasına, Türkiye’nin Kıbrıs, Doğu Akdeniz ve bölgedeki meşru hak ve çıkarları ile stratejik üstünlüğünün son bulmasına,  Mavi Vatan’ın AB denizi olmasına, Türk vatandaşlarının ve şehitlerini ziyarete gelecek şehit aileleri ile silah arkadaşlarının (eğer alabilirlerse) adaya Schengen vizesi ile girmesine, Rum -Yunan sermayesinin ve nüfusunun AB temel ilkesi olan 4 özgürlüğü kullanarak tek kurşun atmadan kuzeyi istila etmesine neden olur.

Saçma sapan, hiçbir benzerliği olmayan, ilgisiz Malta örneğini vererek saçmalamaya son verin!

Aklınızı başınıza alın, Rum ve AB, bu ballı böreğin üstüne atlamadan bu saçmalıktan vazgeçin!

Bu safsatayı bir daha sakın ağzınıza almayın!

Liderimiz Denktaş’ın belirlediği “Denktaş İlkeleri”ne dönün, o ilkeleri iyice öğrenin, hazmedin, aklınıza gelen safsataları ayak üstü atıp tutmayın!

Yoksa bu ülkenin mukavemetçileri dünyayı başınıza yıkar!KKTC ve milli dava sahipsiz değildir!

 

Rum-Yunan ve AB’nin aç gözlülüğü ve KKTC takıntısı olmasaydı!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. K.K.T.C ve Türkiyemiz ağır hıyanet, ve ihanet içinde. Bilsinler ki K.K.T.C sonsuza kadar bağımsız olacaktır adaya barış 1974 yılında geldi. Başka barışa ihtiyaç yoktur. Sabahattin ismail bey olmasa kıbrıs Türk devletine yapılan ihanetlerden haberimiz olmayacak. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar Talat ve mustafa akıncı yolundan değil Denktaş’ın yolundan gitsin.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!