Rusya’dan ‘koronavirüs’ iddiası… ‘ABD’nin parmağı var’

Rusya Silahlı Kuvvetleri Radyasyon, Kimyasal ve Biyolojik Savunma Kuvvetleri Komutanı Igor Kirillov, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının insan yapımı olduğunu ve ABD'nin gelişiminde parmağı olduğunu savundu.

featured

Rusya Silahlı Kuvvetleri Radyasyon, Kimyasal ve Biyolojik Savunma Kuvvetleri Komutanı Igor Kirillov, koronavirüsün gelişiminde ABD’nin parmağı olduğunu ileri sürdü.

Tüm dünyayı etkisi altına alan, insan hayatını ve küresel ekonomiyi baltalayan koronavirüs salgınıyla ilgili Rusya Silahlı Kuvvetleri Radyasyon, Kimyasal ve Biyolojik Savunma Kuvvetleri Komutanı Igor Kirillov ABD’yi suçladı. Korona virüs salgınının ortaya çıkmasında ABD’nin parmağının olabileceğini söyleyen Kirillov, “ABD Uluslararası Kalkınma Ajansı’nın, yeni korona virüsün ortaya çıkmasında rol oynaması ihtimalini değerlendiriyoruz. Ajans, 2009’dan beri yeni korona virüs türlerini inceleyen Predict programını finanse ediyor” ifadelerini kullanarak, ABD merkezli “Metabiota” şirketinin Ukrayna’daki bu tür çalışmalarda da görev aldığını hatırlattı.

ABD’li yetkililerin daha önce bu gibi çalışmaları sürekli olarak itiraf ettiğini savunan Kirillov, “ABD yönetiminin dar hedefli biyolojik çalışmaları göz önüne alındığında ve bu tür açıklamalar bizi yeni korona virüs pandemisinin nedenlerine ve ABD askeri biyologlarının korona virüsün ortaya çıkması ve yayılmasındaki rolüne yeniden bakmaya neden oluyor” dedi.

thumbnail
İlgili haber

ABD’nin ölüm laboratuvarları Güvenlik Konseyi’nde… Koronavirüsle ilgisi var mı?

thumbnail
İlgili haber

O laboratuvarlarda Biden izi

thumbnail
İlgili haber

Rusya: Ukrayna’daki biyolojik laboratuvarları Biden’ın oğlu finanse ediyor

thumbnail
İlgili haber

Ölüm laboratuvarları ‘Birim 731’e uzanıyor

thumbnail
İlgili haber

‘ABD Ukrayna’daki biyolojik laboratuvarlarda yarasa koronavirüsü örnekleriyle deneyler yaptı’

 

 

Rusya’dan ‘koronavirüs’ iddiası… ‘ABD’nin parmağı var’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Aşı olun diyenler okusun. Biyolojik savaşı yıllar öncesinden ilan edip üç sene önce uygulamaya koyan kim? Batı. Buna karşı aşı geliştirdik herkes kullansın diyen kim? Yine Batı.

  2. 2 ay önce

    Parmağı değil kendisi var.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!