Saadet Partisi’nden Ecevit-Erbakan paylaşımı

Saadet Partisi, CHP-MSP'nin oluşturduğu 37. Hükümet'e göndermede bulunduğu bir video paylaştı. Bülent Ecevit ve Necmettin Erbakan'ın el sıkıştığı anların görüntüsüyle başlayan video, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'nun fotoğrafıyla sona eriyor.

featured

Saadet Partisi, sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

37. Koalisyon Hükümeti’nin liderleri eski CHP lideri Bülent Ecevit ve MSP lideri Necmettin Erbakan’ın el sıkıştığı anların görüntüsüyle başlayan video, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun görüntüleriyle sona eriyor.

Hazırlanan videoda Necmettin Erbakan’ın, “Biz sayın Ecevit ile hayırlı hizmetler yaptık”, Kılıçdaroğlu’nun, “Ahlâkın ve adaletin iktidarını hep birlikte kuracağız” ve Karamollaoğlu’nun, “Yeni bir geleceği inşa etmeye hazır mısınız?” ifadeleri yer aldı.

Saadet Partisi’nden Ecevit-Erbakan paylaşımı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 25 Mart 2023, 12:47

    Bunlar, Erbakan’ın yaptığı şeyleri hayal edemezler, gelmişler, bıraktığı miras üzerinde hak iddia ediyorlar. Milli görüşün “m”si kalmamıştır.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!