Saadet Partisi’ni karıştıracak ‘Erdoğan’ sözleri

Saadet Partisi Genel Merkez Bölge Sorumlusu Nurettin Çelik, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için 'daha dürüst bir adam bulamayabiliriz' dedi.

featured

Saadet Partisi Genel Merkez Bölge Sorumlusu Nurettin Çelik, Bursa İnegöl’de gazetecilerle buluştu.

Çelik, geçtiğimiz Perşembe günü yaptığı açıklamada “Biz Erdoğan’dan daha dürüst bir adam bulamayabiliriz.” dedi.

Türkiye’de eğitim, sağlık ve adaletin hakim olmasını istediklerini ifade eden Çelik’in sözleri şöyle:

“Kendi adıma tüm samimiyetimle söylüyorum: Biz Recep Tayyip Erdoğan’dan daha dürüst bir adam bulamayabiliriz. Bizim kişilerle alakalı bir sorunumuz yok. Bizim sistemle alakalı sıkıntımız var. Eğer bir sistem kendi içinde denetlenemiyorsa başına kimi koyarsanız koyun yarın o sistem SOS verecektir”

AKP SÖZLERİ

“Olumsuzlukları görmeden sadece olumlular adına yol almış olsak Ak Parti’den farklı bir halimiz olmaz. Ak Parti tüm hadiselerin sadece olumlu tarafını görüyor. 20 yıllık zaman içerisinde olumsuzluk olarak gördüğümüz en büyük hadise, ülkenin israf batağı içerisinde olması. Bugün hepimiz ekonomik olarak ciddi sıkıntı içerisindeyiz. Seçim yaklaştığı için yine iktidar bol keseden aktarıyor ama önümüzdeki süreçte neler gelişecek kendisi biliyor mu?

Bizler Saadet Partisi olarak, çalışmalarımıza 6’lı masayı da dahil ederek önümüzdeki yılları planlayacak bir şekilde yürüteceğiz. Ülkemizin bize ihtiyacı var. Bugün bir insan, en basitinden bir ev ve araç sahibi olmak ister ve düzgün bir şekilde geçinmek ister. Bugün bakıldığında ülke sanki herkese konut dağıtılacak içi boş bir havaya sokuldu. Yani keşke böyle bir şey gerçekleşmiş olsa. İnsanımızın şu anki gelir düzeyiyle birlikte ev ve araba alma imkanı yok. Geliştirilen sistemde araç almak için bile devlete bir araç parası kadar vergi ödeniyor. İmkanımızı biz dış güçlere aktarmış oluyoruz. Ülke olarak bu yolda biz yayan kalıyoruz.”

 

 

Saadet Partisi’ni karıştıracak ‘Erdoğan’ sözleri

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!