Şaban Sevinç ve Enver Aysever sosyal medyada kapıştı

BizimTv Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç ve gazeteci Enver Aysever arasında sosyal medyada 'Deniz Baykal' tartışması çıktı.

featured

BizimTv Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, Enver Aysever’in “Deniz Baykal yıllarca Alevilerin üzerinde tepinerek genel başkan oldu” sözlerine tepki gösterdi. Sevinç, yaptığı paylaşımda Aysever’e Deniz Baykal kadar senin başına taş düşsün Enver Aysever emi. Baykal artık yok meydan senin. Söv sövebildiğin kadar Enver. Bir gün Mansur’a öbür gün İmamoğlu’na sonra bir daha Baykal’a ve İnce’ye. Meydan senin Enver, kurtar memleketi!” ifadelerini kullandı.

AYSEVER’DEN YANIT

Şaban Sevinç’in Twitter hesabından yaptığı paylaşımın ekran görüntüsünü alarak Instagram hesabından paylaşan Enver Aysever de paylaşımına “Sabah sabah kan tepeme çıktı! Sussam ayrı dert, konuşsam ayrı. Ben radikal tahammülsüzüm. Yayına giderken düşünüyorum ne yapayım diye. Sahiden çok sinirlendim” notunu düştü.

Aysever Twitter hesabından da “Sevgili takipçilerim, sizce Şaban beyi ciddiye alıp yanıt vereyim mi yoksa söz israfı mı olur? Ona göre davranacağım. Kendisiyle iyi kötü “merhaba”mız vardı. Karar sizin.” mesajını paylaştı.

Şaban Sevinç ve Enver Aysever sosyal medyada kapıştı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 2 ay önce

  Aysever bırak Fenerbahçeyi kullanmayı. Ciddiye alınacak biri değilsin.FB’yi etiketleyerek kamuoyu oluşturuyorsun hep.

 2. 2 ay önce

  kuyruk acısı olan bırı. bunlar kendını adamdan sayıyor bosverın sn sevınc.

 3. 2 ay önce

  sifirin karesi yine sifirdir. Enver git kumdan bir kale yap onu parcala. O kadar kapasiten var ise tabiki eger. Umit Ozdag yayininda capini gorduk.

 4. 2 ay önce

  Ne parçalıyorsun Enver; edebiyat mı? Yapma, üzerine oturmuyor; sevimsizsin.

 5. 1 ay önce

  Bu Enveri Denize Götürün Biraz Sahilde Kumla Oynasın

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!