Konsere tabutta çıktı

Şarkıcı Mehmet Çevik, Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda verdiği konserde sahneye, dansçıların taşıdığı tabut içinde çıktı. Çevik, "Sahneye çıktığımda sanki hayata gözlerimi yeniden açıyorum” dedi.

featured

Mehmet Çevik, yaklaşık 4 bin hayranının izlediği Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda konserinde sahneye, dansçıların sıra dışı bir koreografiyle taşıdığı özel yapım tabutun içinde geldi. Tabuttan çıkarak seyirciyi şaşırtan Çevik, konser öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada da “Böyle bir şovu tercih etmemin sebebi şu; ben sahnedeyken gerçekten yaşadığımı hissediyorum. Günlük hayatımda herkes gibi biriyim. Ama sahneye çıktığımda sanki hayata gözlerimi yeniden açıyorum. Tabutun içinde sahneye gelerek buna vurgu yapmak istedim” dedi.

Çevik, eşi ve çocuklarının da izlediği konserde yaklaşık iki saat sahnede kalarak yakında yeni sürprizleriyle sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.

Konsere tabutta çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. sayenizde böyle bit tipin varlığından haberdar oldum büyük hizmet tebrikler.

 2. 3 hafta önce

  Tabuttan çıkarak Sahneye çıktığımda sanki hayata gözlerimi yeniden açıyorum”
  Tabutun içinde sahneye gelerek buna vurgu yapmak istedim” demissin de. oolum o sey tabut degil adini yazarim da hem ayip olur hem de yorum onaylanmaz 😀

 3. 3 hafta önce

  Böyle birine tabut yakışır zaten.isminide ilk defa duyuyorum

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!