Savcılar ne zaman harekete geçecek? Gazeteci Murat Ağırel’e ölüm tehdidi

featured

Gazeteci Murat Ağırel, El Nusra saflarında savaştığı bilinen AKP üyesi Emrah Çelik tarafından tehdit edildi. Ağırel, kendisine yönelik tehdidi ‘Bu ‘klavye yiğidi’ni tanıyın’ diyerek paylaştı.

Suriye’nin Lazkiye kentinde El Nusra ile yan yana savaşan 2. Sahil Tümeni içerisinde yer alıp, kesik başla verdiği pozlarla gündeme gelen AKP’nin Kapaklı İlçe Teşkilatı üyesi Emrah Çelik, Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel’i tehdit etti.

Çelik’in Ağırel’e “Seninle bizzat ben ilgileneceğim” yazdığı görüldü.

Ağırel, tehditleri paylaştığı tweet’inde “Bu ‘klavye yiğidi’ni tanıyın. Bunlar bir ekipmiş İST3 ekibiymiş. Bu arkadaş orada görevliymiş ve bizzat gelip benimle görüşecekmiş. Profesyonelce tehdit ediyor aklı sıra. Trol sanmayın sonraki tweetlere bakın” ifadelerini kullandı.

Ağırel ayrıca az sayıda takipçisi olan Çelik’i eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in de takip ettiğine dikkat çekti. 

Emrah Çelik’in Murat Ağırel’e attığı tehdit mesajları şöyle:

 

Savcılar ne zaman harekete geçecek? Gazeteci Murat Ağırel’e ölüm tehdidi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 1 sene önce

  Emrah Çelik denen müptezel; yakında sizi çok seveceğim, söz veriyorum! 🙂

 2. Ağırel, ülkemizin çantacı, avantacı, ihale takipçisi, yalakası gazetecilerinden değil, karakterli, cesur, onurlu gazetecilerindendir.
  Bu haberi malesef Sözcü gibi çok satan yayın organlarında göremedim..

 3. 1 sene önce

  Emperyalizm ile uyumlu Kemalizm olmaz. Sayın Hilal Kaplan ve bu arkadaşın bahsettiği Atatürkçülük ülkemizi dolayısıyla Atalarımızı soykırımcı gibi gösteren ve HDP ile Dersim/Zini anmasına katılanlara, daha önemlisi bu ihanete ses çıkarmayanlara yönelik bir tanımlamadır. Atamızı kullanıp rakı-balık-ayvalık Atatürkçülüğü yapmak yerine mazlum ülkelere ilham veren üretken Atatürkçülüğü uygulamak insanlarımıza gösterilecek en güzel çözüm yolu olacaktır.

 4. 1 sene önce

  Nihat abim ne diyo?
  …tün teki.

 5. akp genel baskani tayyip izin veririrse diger konularda oldugu gibi belki savcilar harekete gecer

  Cevapla
 6. 1 sene önce

  Şu halde bizzat kendimiz o mazlum ülkelerden birisi konumunda olduğumuzdan ilk önce kendi insanımıza sahip çıkmalıyız. Kimi kültürlerdeki kimi aptal saptal inançların ve o inançların sonuçlarının bedelini Türk milleti ödeyemez. Adapte olmayı beceremeyen, bugün hala şu hallerde olmalarının sebebini sorgulama cesareti gösteremeyen, üstüne bi de taşkınlık yaratan, kendi topraklarında kendi devletlerine karşı emperyalist devletler tarafından kullanılmış bi güruha bizim yapabileceğimiz bi yardım yoktur. Kendi elleriyle yapıp ettiklerinin bedelini yine kendi başlarına ödemeliler. Ayrıca kimseye kendi yurdumun topraklarını fütursuzca açarak yardım etmek zorunda değilim. Kendi ülkelerine geri dönecekler ve yardım edeceksek de onlara orada yardım edeceğiz. Öyle ya da böyle, defolup gidecekler.

 7. he rambo he siz her keze her şeyi yaparsınız.! kimse size hiç bişi yapamaz. siz dokonulmazsınız. size mermide işlemez. korku nedir bilmezsiniz. dimi ama. ondan durup durup. aklına. gazeteci murat ağıreli tehtid etmekmi geldi. birden bire.! sizsiniz. her keze her şeyi yaparsınız. kimse sizin.sacınızın teline dokunamaz..doğru diyorsunuz. siz bizim kahramanımızsınız.idolsunuz. rambo emrah gazetecileri tehdit et yanındayız. ama özelikle şu hırsızları perişan eden muratı tamammı. seni izliyoruz büyük insan dokunulmaz savaşçı mermiye kafa atan havanı havada hakalayan tanklara tekme atıp durduran yüce insan tamam.

 8. 1 sene önce

  Memleket ne hale geldi; bir gram beyni olmayan, tarikatların, mafyanın, uyuşturucu ve kirli para baronlarının, savaş artıklarının insanları hatta güvenlik güçlerini tehdit ettiği, adamını bulanın her türlü haksızlığı hukuksuzluğu yapıp elini kolunu sallayarak gezdiği ve bunların kanıksanarak her gün konuşturulduğu, konuşulduğu bir kaos Ülkesi. Böyle bir ortamda insan kendini güvende hissedemiyor. İhtiyaçlar hiyerarşisinde en önemli ayaklardan biri olan toplumun güvenliği yok ediliyor. Bundan sonra ki aşama kendi hukukunu uygulama, kendi güvenliğini sağlama aşaması. Bu tehlikeli bir şey. Bunu bir nato-gladio projesi olarak 1980 öncesinde yaşadık. Paramiliter çetelerin yaptığı saldırılar sonrası insanlar bir araya gelme, güçlü bir yapıya aidiyet gereksinimi doğdu. Ve sonrasını herkes biliyor…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!