Savcının arşivinden gizli çekim cinsel görüntüler çıktı

Denizli'de görev yapan bir savcının intihar eden bir polis memurunun eşi ile yaşadığı ilişkiyi gizlice kayıt altına aldığı, genç kadından ayrıldıktan sonra elindeki gizli görüntüleri yaymakla tehdit ettiği belirtildi. Savcının HSK tarafından temin edilen tabletinden ise çok sayıda kadına ait cinsel içerikli görüntülerin çıktığı, ardından savcının görevden uzaklaştırıldığı bildirildi.

featured

Denizli Merkezefendi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru D.G.Ö. (40) geçen yıl eşiyle girdiği bir tartışma sonrası evinde beylik tabancasını ateşleyerek intihar etmişti. Olayın ardından soruşturma başlatıldı. Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı H.A. ile polis memurunun eşi N.Ö. tanışıp görüşmeye başladı. İkili arasında başlayan duygusal ilişki birlikteliğe dönüştü. Cumhuriyet Savcısı H.A., N.Ö.’nün haberi olmadan cinsel birlikteliği kayda aldı.

ALDATTIĞINI ÖĞRENİNCE TARTIŞMA ÇIKTI

Sabah’tan İlker Turak’ın haberine göre, bir süre sonra N.Ö., Cumhuriyet Savcısı H.A.’nın başka bir kadınla görüştüğünden şüphelendi. Soruşturma henüz neticelenmeden uzun süre birlikte olan ikili arasında arkadaşlarının yanında tartışma yaşandı ve ilişki bozulma noktasına geldi. Başka bir gün N.Ö. gece geç bir saatte alkollü olarak Cumhuriyet Savcısı H.A.’nın lojmandaki evinin önüne geldi. H.A.’nın kapı komşusu olan bir başka cumhuriyet savcısı N.Ö.’yü ikna ederek evine gönderdi.

GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAMAK İLE TEHDİT ETTİ

Cumhuriyet Savcısı H.A. ile tartışma yaşayan N.Ö. ilişkiyi sonlandırmak istediğini iletti. Bunun üzerine Cumhuriyet Savcısı H.A., N.Ö.’nın bilgisi dışında gizlice çektiği görüntüleri yayınlamak ile tehdit etti. Yaşanan tartışma sonrası ilişkileri biten Cumhuriyet Savcısı H.A., sosyal medya üzerinden başka kadınlarla konuşarak N.Ö.’nün cinsel içerikli fotoğraflarını gönderdi ve özel yaşamına dair bilgiler verdi.

GİZLİ ÇEKİM GÖRÜNTÜLERİ ARŞİVLEMİŞ

Bunun üzerine N.Ö., Cumhuriyet Savcısı H.A. hakkında Denizli Cumhuriyet Başsavcılığına dilekçe verdi. Dosya Antalya’ya gönderildi. Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca Cumhuriyet Savcısı H.A. hakkında soruşturma başlatıldı. Cumhuriyet Savcısı H.A.’nın ikametinde, adliyedeki odasında ve aracında ki aramalar neticesinde ele geçirilen dijital materyallere ilişkin inceleme yapıldı. Yapılan incelemede, H.A.’nın tabletinde N.Ö. ve başka kadınlara ait cinsel içerikli görüntü ve fotoğraflar bulundu. H.A.’nın, N.Ö. ve başka kadınlara ait görüntü ve fotoğrafları tabletinde arşivlediği belirlendi.

HSK GÖREVDEN UZAKLAŞTIRDI

Aynı zamanda Hakimler ve Savcılar Kurulu’da (HSK) Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın oluruyla H.A. hakkında inceleme ve soruşturma başlattı. HSK Teftiş Kurulu Müfettişlerince yapılan inceleme ve soruşturma neticesinde Hakimler ve Savcılar Kurulu İkinci Dairesi, Cumhuriyet Savcısı H.A.’nın 3 ay süreyle görevden uzaklaştırılmasına karar verdi.

Savcının arşivinden gizli çekim cinsel görüntüler çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 hafta önce

  yeni türkiyeden manzaralar.

 2. 2 hafta önce

  Tekrar işe başlar mı?

  Cevapla
  • 2 hafta önce

   Sadece 3 ay uzaklaştırılmış dönecek yani normal bir adam gizli insanların görüntülerini alsa hapse atılır ağır suçtur adamın nasıl bir torpili varsa hala çalışmaya devam edeeck

   Cevapla
 3. 2 hafta önce

  Hakim savci yapılan tiplere bakin, sonra adalet bekleyin. Alemi soytarı bunların.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!