Sedat Peker 1 hafta süre vermişti… Cem Küçük bırakıyor mu?

TGRT CEO'su Rasim Kaan Aytoğu'na ait olduğu iddia edilen cinsel görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük'ten dikkat çeken bir yazı geldi. Yazıdaki ifadeler “Küçük emekliye mi ayrılıyor?” sorularına neden oldu.

featured

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük‘ün “Sedat Peker’in elinde belge yok blöf yapıyor” çıkışının ardından, TGRT CEO’su Rasim Kaan Aytoğu‘na ait olduğu iddia edilen cinsel içerikli videolar Sedat Peker‘e yakınlığıyla bilinen bir sosyal medya hesabından paylaşılmıştı.

Sedat Peker’in kullandığı iddia edilen, “Freud’un Talebesi” adlı Twitter hesabında bugün, “Karakteri, soyismi kadar olan Cem Küçük sana önümüzdeki haftasonuna kadar süre veriyorum ya çıkıp televizyonda REİS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek. Seçim senin!” mesajı paylaşıldı.

Cem Küçük’ün bugün yayımlanan yazısında da ‘bırakma’ sinyali olarak yorumlanan bazı ifadeler yer aldı.

Küçük’ün yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Bazı kariyeristler çocuklarının büyüdüğünü bile anlamıyor. İşine fazla odaklananlar önündekini göremiyor. Bazen insanlar ne zaman bırakacağını bilmiyorlar. Batı’da görüyorsunuz, zirvedeyken bırakanlar oluyor. Ya da emekli oluyor.

Bizde de aslında böyleleri yok değil. Haksızlık yapmayayım. Ünlüyken köye yerleşen, her şeyi bırakıp gözden uzaklaşanlar var. Bir kısmı da çok mutlu. Pişman olan ya da şehre geri dönen az…
Yaş geçmeye başlayınca insan içinden hesap yapmaya, düşünmeye başlıyor. Hayatınızı ve ilerisini düşünüyorsun. Neticede hepimiz öleceğiz. Er ya da geç, kimse kalıcı değil. Kariyer, güzellik, para, sağlık hepsi geçici…”

Sedat Peker 1 hafta süre vermişti… Cem Küçük bırakıyor mu?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 2 ay önce

  Hahahaa, güldüğüme bakmayın gözlerim yaşlı okudum. Hahahaa 😀

 2. 2 ay önce

  E hadi cem kucuk, bir ciksana, de hadi, montaj de. Hadi olum, bir cik.

 3. 2 ay önce

  Olaya biraz da şu açıdan bakmak gerekir. Bu zamana kadar her dediklerini yapıyordu demek ki ki görüntüleri ortaya çıkmamıştı. Ya da bu zamana kadar yaptığı kötü şeyler, kaset şantajıyla yaptırılmıştı. Demek ki yaptığı kötü şeyler, kasedi sızdıran tarafından yaptırıldı. Bu durumda kasedi sızdıran masum, kasedi olan suçlu mu olacak? Bence ikisi de suçludur, ama azmettiren daha suçludur.

  • 2 ay önce

   selam, ben diger Alper. Burada suc falan yok. Isin yamuklugu her turlu halti yapip ondan sonra basortulu bacim triplerine girmeleri. Ya oldugun gibi goruneceksin, ya da gorundugun gibi olacaksin. Olay bu kadar basit. Yoksa adamin ozel hayati kendisini baglar. Ha bir de gidip ustune guduk cem gibileri beslemeyeceksin. Adam acisindan zor bir durum, zor olmasinin sebebi kendi yarattiklari yeni Turkiye yine. Bulent Ersoy’a kimse birsey demiyor, neden cunku olduklari gibi gorunuyorlar.

 4. 2 ay önce

  Keşke böyle adamların çapını zamanında millet ölçse ve emekliye ayırsa ama bu taraftarlık bizim toplum olarak en büyük hastalığımız.
  Aykut , metin şimdi cem

 5. 2 ay önce

  “Joseph Joseph” ya da daha Türkçe bir ifade ile “Yusuf Yusuf”

 6. 2 ay önce

  Dot korkusu işte böyle yaptırır. Bunların yaptığı iğrenclikeleri varın siz düşünün! Gerçekten insan demeye şahit lazım…

 7. 2 ay önce

  cem kücük icin söyleyeceklerim var ama buradan yayinlamazlar. Öyle biraktim gidiyorum olmamali ve bu herif yaptiklarindan dolayi yargilanmali.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!