Sedat Peker 12 saat sonra ilk paylaşımını yaptı

featured

Sedat Peker: Kıymetli dostlarım, öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk.

Sedat Peker 12 saat sonra ilk paylaşımını yaparak “Kıymetli dostlarım, öğle saatlerinden itibaren kaldığım mekandan yetkililerle beraber ayrıldım. Şu an kaldığım mekana, ailemin yanına geri geldim. Hakkımdaki iddiaların yoğunluğu nedeniyle karşılıklı sohbette bulunduk.” dedi.
Peker şöyle devam etti “Şahsım hakkında herhangi bir Interpol kararı olmadığı için, tüm herkes gibi ülkelerinde misafir olarak bulunduğumu söylediler. Hakkımda birçok suikast ihbarı olduğunu bana ilettiler, hepimizin bildiği gibi.
Ülkeden ayrılmamda veya ülkede kalmamda herhangi bir sorunun olmadığını da bana ilettiler. Aydınlık Gazetesi’nde yazan SAT timlerinin ve MİT timlerinin yaptığı operasyonla yakalandığım asla doğru değildir. 
Zaten ben uluslararası hukuka göre aranan bir kişi değilim. Bu sebeple yüce devletimizin bana resmi bir operasyon düzenleyebilmesi de mümkün değildir. Her normal insana davrandıkları gibi bana da kibar bir şekilde davrandılar.
Süslü sülü, benim ahiretliğim, derin mehmet, pelikancılar, ve diğer zevatın tamamı; bizde söz namus. Eğer ölmez sağ kalırsak, bu hikayeyi tamamlamaktan geri durmayacağız.
Tabi ki bu süre zarfında gereği eğer yapılmazsa, yapmayanlarla ilgili söyleyecek sözlerimiz de elbet olacaktır. Beni sevdiği için dua edenlere, beni sevmediğinden dolayı sadece çocuklarıma ve aileme iyi dilek dileyenlere tüm kalbimle teşekkür ederim. BİR UMUTTUR YAŞAMAK”

Sedat Peker 12 saat sonra ilk paylaşımını yaptı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

12 Yorum

 1. 2 sene önce

  Yok mit operasyon yapmismis da yok sat denizaltiyla gitmismis de ickiliydim bilmem ne. Hahaha.. Denizalti demisler bir de denizalti. Hahaha. Tosunu ve thodex farugu getiremeyen devlet pekeri getirecekmis. Hahaha. Buna kargalar bile guler. Hahaha

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Ülkenin çaresizliğine bakarmısın? Mafya babasından, zorbadan medet umar hale geldik! Allah cezalarını versin. Atatürk’ün Türkiye’sinden buralara… Utanç verici.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Demek ki bir perincek palavrasi daha curutuldu. Komik adam perincek’in komik gazetesi aydinlik.

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Sedat Peker Koroglu olma yolunda ilerliyor. Allah bildigi gibi yapsin ancak Sedat Peker icin endiselenecegim hic aklima gelmezdi. Hayaldi, gercek oldu diyebilirim. Karsi taraf o kadar kotu cunku. Yarin birgun anlasirsa da sasirsam hatta suclamam da. Bu kadar iddia sonrasi ki icinde yok yok, bir tane bile savci kipirdamadi. Ortada ne devlet kalmis, ne cumhuriyet kalmis. Devletin bekasi diyorlar hala bir de ve hala bunlarin pesinden giden cenah var. Allah’in laneti zalimlerin ustune olsun. Olacaktirda.

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  Bu yorumu beğenmeyenler olsa olsa patlak ampül kafalılardır. Tarkan’ın yorumunda yanlış nerede? Beğenmeyeceğinize mertçe sebebini yazın biz de öğrenelim.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  ELBETTE MAFYAYI SAVUNACAK DEĞİLİM AMA ATLADIĞIN KONU TOSUNCUK VE THODEXCİYİ KOVALAMAZLAR ÇÜNKÜ NEMALANDILAR. PEKER’İ ALMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPARLAR ÇÜNKÜ KUYRUKLARINA BASTI. SON AÇIKLAMASINI DA ERDOĞAN İÇİN YAPACAKTI AMA NE HİKMETSE O SIRADA BASKINLAR, KOVALAMACALAR YAŞANDI. BASINDAN YANSIDIĞI KADAR BU ŞEKİLDE BİLİYORUZ.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Binlerce yıllık devlet geleneği olan bir ulus bunu yemez…. Bu günlerin yarını da var….. Bu ne be! …… Ortalık reisden geçilmiyor….. İpini koparan şahıs reis olmuş……. Sizin alayınız harami, hırsız ve gölgesinden korkan sürüngen takımı.

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Allah sana akıl fikir versin. Sedat Peker Abdullah Öcalan, Fettullah Gülen olma yolunda ilerliyor. Birisi ABD’den sığıntı olarak T.C’ye savaş ilan ediyor, öteki ABD’nin-Britanya’nın bir karakolu olan BAE-Dubai’den TC’ye savaş ilan ediyor. Türk devletini teröristlere silah göndermekle FETÖ’cülerin aylardır dillerine dolayıp yayın yaptıkları iddiaları tek tek, tek tek sıralıyor resmen kağıttan ezbere okuyor devleti uluslararası camiada çukura itiyor. Karşı taraf Birleşik Arap Emirliği gibi bir devletin düşmanlığı ile karşı karşıya ise emin ol Sedattan daha kötü olamaz.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Eee Aydınlık gazetesi, şimdi kıvırıyorsun. Dün sat komandoları vs. destan gibi yakalama hikayesi yazmıştı. Aydınlık = Akit olmuş. Yerin dibine girdiler. Sizler başkasınız Veryansıntv.

  Cevapla
 10. 2 sene önce

  Binlerce yıllık devlet geleneği olan Türk bunu yemez. Bu böyle biline!… Bugünün yarını da var…. Devleti ve milleti düşürdünğünüz durumda bakın!…. Reismiş!……. İpini koparan şahsiyet reis oluyor, artık……. Yarattığınız bataklık önce sizi yutacak!

  Cevapla
 11. 2 sene önce

  Ha ha, ak laleleri buraya da gelmisler, yorumlari negatiflemisler yine. Tenezzul ettiginiz seye bakin, ondan sonra da boyle iktidariz soyle gucluyuz diye dolanirlar, donsuzlar surusu.

  Cevapla
 12. 2 sene önce

  Yahu Aydinlik gazetesi daha dun SAT komandolari, IHAlarla baskin yaptilar gibi haberler yapiyordu. Perincek’in suratini gormek lazim. Aydinlik olmus Karanlik.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!