Sedat Peker: Koç ailesi için seni bir kez affettim, bir dahaki sefere çok ağır gelirim

Sedat Peker'den İnan Kıraç'a: “Koç ailesi için seni bir kez affettim. Bir dahaki sefere çok ağır gelirim. Hele seçime 2 ay kala çekeceğim videolarda, seni tüm dünyaya rezil eder, Kont Drakula'dan daha büyük bir nefret objesi haline getiririm.”

featured

Sedat Peker, “Karanlıklar lordu” diye tanımladığı iş adamı İnan Kıraç‘a sert ifadeler kullandı. “Son birkaç gündür bazı yakınlarına ‘Sedat Peker’in geçmişteki açıklamaları iyi oldu ancak böyle giderse gelecek dönemlerde de ülkenin başına bela olur olur’ diyerek, alttan alttan dedikodular fısıldıyormuşsun” ifadelerini kullanan Peker, “Karalıkların lordu İnan Kıraç, beni Sezgin Baran Korkmaz ile sakın karıştırma” dedi.

Peker’in, “basın sözcüsü” gibi çalışan Emre Olur’un Twitter hesabından yaptığı açıklamaların tamamı şöyle:

Sedat Peker: Koç ailesi için seni bir kez affettim, bir dahaki sefere çok ağır gelirim

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 3 hafta önce

  Bu tip düşük seciyeli hareketlerin alıcısı olduğu milletçe pislik akmaya devam edecek..kim evinin yanından kanalizasyon akmasini ister ki?

  • 3 hafta önce

   cok haklısın. kabak tadı verdı. dıye yorum yapmıstım bır zamanlar bır suru eksı aldım.

  • 3 hafta önce

   kanalizasyon kokusu feto ve badem gulleri ile giderilemez. Inan Kirac ve Aydin Dogan son 40 yilimizin her turlu otantik islerinde adi gecen sahislar. Efendim terbiyeli olalim icin artik ne yazik ki cok gec.

 2. Okuyucu olarak,yurttaş olarak helak olduk iyi mi?Koca Türk Devleti’mizin koridorlarında ne oluyor diye.Şimdi demesine göre,mealen Hablemitoğlu’nu Göktaş öldürdü sıra kendisinde.E madem öyle niye söylemek için kaçak hale düşmesini bekledin?Onu sorma anlamazsın sen bu işleri geyiği filan.Bize Mustafa Kemal’in hukuku ve İstiklal Mahkemesi lazım!

  • 3 hafta önce

   Maalesef yanlışsınız. bize İslam hukuku lazım. Kısasa kısas; göze göz; dişe diş. Tabii suç delilleriyle kanıtlandığı zaman.

   • 3 hafta önce

    Bize hukuk degil adalet lazim. O da AKP iste, hak edildigi haliyle. Hak ettigimiz adalet. AKP gider, yarin BKP gelir, Inan Kirac ve Aydin Dogan kalir. Mulkiyet sahipleri olduklarini dusunen firavunlar da zulumlerine devam ederler. Allah’in vaad ettigi gun gelinceye kadar. Bazen ben de suphe ediyorum, ya o gun hic gelmeyecekse, ya ben yaniliyorsam diye, insanlik hali sonucta, iman eksikliginden degil.

    Cevapla
   • 3 hafta önce

    Haydi oradan

  • 3 hafta önce

   bu memlekette mafya lıderlerınden medet umanların gecmıslerı karanlıktır.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!