Sedat Peker’in ‘kaset’ tehdidine Nedim Şener’den yanıt

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine 'pislik' diyen gazeteci Nedim Şener'e 'Uzun Çavuş' isimli hesaptan yanıt verdi. Şener ise 'Sana pislik demedim. Bir suç örgütü liderinden özür dilemem' cevabını verdi.

featured

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Cem Küçük’ün ardından bu kez de Nedim Şener’e yönelik açıklamalarda bulundu.

Uzun Çavuş isimli hesaptan paylaşımlarda bulunan Peker, İhlas Holding yöneticisi Rasim Kaan Aytoğu’ya ait olduğu iddia edilen görüntülerin yayınlandığı “Freud’ın Talebesi” isimli sosyal medya hesabının kapanmasının ardından aynı isimle açılan hesabın kendisine ait olmadığını belirtti.

Peker, Söz konusu hesaptan Nedim Şener hakkında yapılan paylaşımın kendisine ait olmadığını söyledi.

‘AKP’Lİ İSİMLE YAPTIĞIM GÖRÜŞMEYİ YAYINLARIM’

Peker, Şener’in sahte hesaptan yapılan paylaşıma cevaben kendisini hedef alarak “pislik” ifadelerini kullanmasına ilişkin ise uyarıda bulundu.

Şener’den sözünü geri almasını isteyen Peker, aksi halde Şener’in “AKP’nin en önemli isimlerinden biriyle gerçekleştirdiği telefon görüşmesini” yayınlayacağını ifade etti.

Sedat Peker’in paylaşımları şöyle:

[email protected] Benim kontrolümde olan @freudun_talebe isimli sayfa Twitter tarafından kapatıldıktan sonra, aynı isimle sahte hesap açan bazıları benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim gibi yazıyorlar. Bu sayfa bana ait değil diye tekerrür kere düzeltme

2- yaptım. Senin hakkında o sözleri ben söylemedim. Ancak sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak partinin

3- en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim ancak pislik değilim. Şerefli bir düşmanım.

NEDİM ŞENER: KİMİN HAKKINDA NE BİLİYORSAN PAYLAŞ

Nedim Şener ise Peker’in bu paylaşımlarına sosyal medyadan yanıt vererek “Sen dahil kimse benim hakkımda bir şey söyleyemez, ancak hakaret ve küfür edebilirler. Hayatında toplu iğne başı kadar açığı olan biri değilim. Pislik lafını da kullanmadım ben. Bunların marifeti, varsa sözün bu FETÖ’cülere PKK, DHKP-C artıklarına söyle. Suç örgütü liderlerinden özür dileyecek de değilim. Benimle ilgili olmasa da seni öven o üst düzey AKP’liyi ben de merak ettim şimdi. Ama buna rağmen eğer bir AKP’li benim hakkımda menfi bir şey söylemişse bu onun şerefsizliğidir, onunla da hesaplaşırım. yayınlamazsan senin de ondan farkın kalmaz Sen benim gözümde düşman değil suç örgütü liderisin. Senin kime düşman olduğun da beni ilgilendirmiyor. Kimin hakkında ne biliyorsan paylaş. Ama bir gün Türk adaletine hesap vereceksin.” ifadelerini kullandı.

PEKER: PİSLİK DEDİN Mİ DEMEDİN Mİ?

Sedat Peker, Nedim Şener’in paylaşımlarının ardından aynı hesaptan bu kez başka bir tweet attı. Paylaşımda şunla yazdı: “Sen yazılanı anlamıyor musun? Tayyip Bey’in kara kutusu seninle ilgili birşey söylemiyor. Benim nasıl yetişmiş bir devlet adamı olduğumu söylüyor. Başka neler neler söylüyor… Senin özrüne ihtiyacım yok. Tek bir cevap ver, bana pislik dedin mi demedin mi?”

ŞENER: SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİNDEN ÖZÜR DİLEMEM

Nedim Şener ise Peker’in bu paylaşımına karşılık şu cevabı verdi: “Sana söyledim bir suç örgütü liderinden özür dilemem. Benimle ilgili olmasa da seni öven o üst düzey AKP’liyi ben de merak ettim şimdi. Tekrar edeyim sana pislik demedim. Sen suç örgütü liderisin ve mutlaka Türk devletine hesap vereceksin.”

Sedat Peker’in ‘kaset’ tehdidine Nedim Şener’den yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    Korkudan yayınlamazsını lakin yine de yazayım. Sedat Peker bitik müptezel bir kolpacıdır, Nedim Şener’in fetö ile mücadelesi istikrarlı ve korkusuzdur, zamanında FG plaka ile gezen bitik müptezellere meze edilemez.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!