Sedat Peker’den Tolga Ağar’a çok ağır suçlamalar gelmişti… Başsavcılıktan o ölümle ilgili açıklama

featured

Mafya lideri Sedat Peker’in, ölümüyle ilgili AKP Milletvekili Tolga Ağar’ı suçladığı kadın gazeteci Yeldana Kaharman’la ilgili başsavcılıktan açıklama geldi.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, “Mehmet Ağar ve Pelikancıların gerçek yüzü” adıyla yayınladığı ikinci videoda Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar’la ilgili iddialarda bulunmuştu.

Peker, “Tolga Ağar’ın bir kız arkadaşı var Kırgız ya da Kazak uyruklu. Kızcağız jandarmaya gidiyor, Tolga Ağar bana tecavüz etti diye. Kız şikayet ediyor. Daha sonra kızı helikopterle aldırıyorlar. Kız ertesi gün ölü bulunuyor. Orada bir garipcağız öldü, herkes biliyor kimse sesini açmıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Peker’in “Yeldana Kaharman, Tolga Ağar’ın cinsel saldırısına uğradığı, şikayetinin ardından ölü bulundu” iddiasına Tolga Ağar, “Adı geçen gazeteciyi tanımam, konu adli makamlarca soruşturulmuş ve hukuki süreç tamamlanmıştır” demişti.

Peker’in açıklamaları gündeme oturmuşken Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı, Kazakistan uyruklu Yeldana Kaharman’ın ölümüne ilişkin açıklamada bulundu.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada, bazı basın yayın kuruluşlarında Kazakistan uyruklu Y.K’nin ölümüyle ilgili yayınlanan haber ve paylaşımlar üzerine kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla açıklama yapılması ihtiyacının hasıl olduğu bildirildi.

Açıklamada şöyle denildi:

“Olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında yapılan olay yeri incelemesi, ölü muayene ve otopsi işlemi ve dinlenen tanık beyanları sonucunda müteveffa Y.K’nin asıya bağlı gelişen asfiksi sebebiyle vefat ettiği, müteveffayı intihara azmettiren, teşvik eden, intihar kararını kuvvetlendiren veya intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kimsenin bulunmadığı tespit edilerek 16 Ekim 2019 tarihinde kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verildiği anlaşılmıştır.”

Sedat Peker’den Tolga Ağar’a çok ağır suçlamalar gelmişti… Başsavcılıktan o ölümle ilgili açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 2 sene önce

  Asfiksi= ciğerlere hava gitmemesi.
  Kaliteli intihar etmiş. Aşı ile.
  Kurgu class kokuyor. İnsan hapla falan intihar ettirir.

 2. Peki, böyle aşıya bağlı asfiksi nedeniyle bugüne kadar kaç kişi öldü bilen var mı? Asfiksi, oksijen yetersizliğine bağlı boğulma imiş.

 3. Hmmm…Fetö savcilari da askerler icin bir sürü seyler söylemislerdi. Agarin oglunun uyusturucu kullanip kullanmadigi konusu aydinlatilmalidir. Reyize, hasa „Allah gibi“ diyecek kadar dangalak birinin milletvekilligi de sorgulanmalidir. Ve hatta, babadan ogula gecen bu saltanatin sebebi de ayni sekilde sorgulanmalidir…Ama bu zaata bagli ve bagimli olmayan kadrolarina tarafindan. Devlet bir kurumdur. Koskoca devleti üc bes adamin oyuncagi haline getirenlere yuh olsun.

 4. 2 sene önce

  18 yasinda, ici nese dolu insan kendi kendini oldurmus, hemen de kovusturmaya yer olmadigi karari verilmis. Cok makul, hayatin olagan akisina da oldukca uygun. Lut kavmindeki hayatin olagan akisina. Kalmaz bu da yaniniza, Nadira Kadirova da kalmayacak, ve diger niceleri.

 5. Komutanlar için çarşaf çarşaf belge çıkaranlar belge paylaşsın Aziz milletimiz ve kamuoyuna.

 6. 2 sene önce

  Gün gelecek devran dönecek bu cumhuriyetin çocukları size zulmün hesabını soracak

 7. 2 sene önce

  Bu açıklama tatmin edici değil, savcılıktan evet doğru demesinide bekleyemeyiz herhalde

 8. 2 sene önce

  aşı degil arkadasim, asıya diyor aciklama. Yani bir bogulma durumu soz konusu. Kendisini asma da olabilir, bogazin sikilmasi da olabilir, artik ne ise, onu bile soylememisler.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!