Sedat Peker'in Dubai'ye çıkışı!

Nihat Genç yazdı...

Sedat Peker'in Dubai'ye çıkışı!

Dün akşam AKP sürüsüne kurt daldı ve Hadi Özışık-Süleyman Özışık kardeşleri telef etti.

Murdar etti de denir yani kurt öldürmeden yaralı halde kesilseydi etleri helal olabilirdi, bu yüzden Süleyman Soylu şikayet etmekte geç kaldı.

Kurt saldırısından sonra telef olan sürüye doğru koşan köylüler ellerinde bıçak 'kurban edin kurban edin', 'kesin kesin' diye bağırırlar çünkü kesilmeden ölürlerse 'murdar' olur işte o zaman üretim ürün değerleri sıfır ve çöp olur!

Kurdun sürüye daha çok dalacağı ve sürüyü uçuruma doğru sürükleyeceği yani sürüyü darmadağınık perişan edeceği aşikar! Bence şimdiden önlemini almak kurtla çobanla çoban köpeğiyle gizli derin ilişkilere kim girmişse bıçağı şimdiden bismillah Allahüekber deyip çekip kurban etmekte fayda var derim, sayın Tayyip reis!

Sürüyü kurtarmanın yani bu işi durdurmanın tek yolu Alaattin Çakıcı'ya çıkartılan özel yasa gibi Sedat Peker'e de özel bir yasa çıkartılıp affedilmesidir, başka yolu yoktur, derim Tayyip Reis. Zaten iktidar olursam Peker'e özel af kesin çıkartacağım, sanırım muhalifler Peker'in heykelini dahi dikecek bir sevinç ve bekleyiş içindeler.

Peker'i öldürtmek de çare değildir çünkü Peker bildiklerini kasete okumuş ve kaset kopyalarını farklı ülkelerde çoktan zula yapmıştır, nereden mi biliyorum, zeki olduğunu kendi söylüyor!

Hadi Özışık kardeşler dün akşam tüm ülkeye rezil olurken en yakın arkadaşları Sevilay Yılman, Cem Küçük, Negahen Alçı, Candaş Tolga vs. kalkıp tek bir twitle kardeş gibi(?) sevdikleri dostlarına geçmiş olsun, yanındayız, mesajı atmadılar!

Hayat da böyle kahpedir işte, Hadi kardeş! İlkokul mezunu olmanı kimse aşağılamıyor ancak sosyoloji siyaset bilimi ve hukuk okumamak ayıptır ve bu temel disiplinleri okumamış her insan rezil rüsvay oldu oluyor olacak, işte senin gibi siyaset ve sosyoloji tarihi hiç okumayan bir Ruşen Çakır var, onun da bir zaman kanki çevresi Fetö'cü tarikatçı siyasetçi dostları ve NTV gibi şekli vardı, ne oldu, rezil rüsvay olup kayboldular.

İşte mafyanın akıl hocasını Atatürkçü diye kasan Sözcü Gazetesi de bugün Memduh Bayraktaroğlu'nu izne çıkartmış. Herhalde on gün dolaş gel, o saate kadar millet unutur, demişlerdir.

Oysa tam da yazarlarının hakim olduğu konu mafya gündemde, bir gazete, mafyayı içerden tanıyan bu değerli yazarının deneyimlerinden bugünlerde faydalanmaz mı, izne çıkartılacak zaman mı bulamadınız, hayırdır?

Olay şu, Cüneyt Özdemir'in programına çıkan Hadi Özışık “arabuluculuk yapan şerefsizdir” der demez “Türk Kağanı” Sedat Peker, görüşmelerinin videosunu Twitter'dan ifşa edip Hadi ve kardeşinin suratlarına tokatı yapıştırır. Öyle bir tokat ki dün gece Türkiye uyumadı, Reis'i tebrik ve Reis'e hayranlık tweetleri atmakla meşguldü bir millet!

Artık yazarınız Nihat Genç, Sedat reisin yanında, dinsizin hakkından imansız gelir, reisin hakkından reis gelir, gün gelecek Sedat Reis'in de Birleşmiş Milletler genel kurulundan dünyaya aleme nizam verdiği konuşmalarını hep birlikte izleyeceğiz inşallah!

Şimdi Peker'i yakalayıp getirseler millet diyecek ki Fetö'cüleri niye getiremiyorsunuz, şimdi öldürseler millet diyecek ki Fetöcüleri niye öldüremiyorsunuz, iki ucu boklu değnek! Ve diyelim yani Peker'i vurdurtdular.

Bu saatten sonra inanın Çakıcı Efe gibi türküler düzülür kahraman oluverir.

Düşünün Türk Tarihi'nin ünlü Kürşat'ı kırk arkadaşıyla Çin sarayını basıyordu. Sarayın içine nasıl girmişti Kürşat, çünkü saraya yakın çevre içindeydi, tıpkı Sedat reis gibi... Sonunda Kürşat öldürülüp Türk tarihinin en büyük kahramanlarından biri oluverdi, başaramadığı halde bu büyük kahramanlığı neden aldı? Cesareti yüzünden, tıpkı Sedat Reis gibi, bu saatten sonra Sedat Peker “Kürşat”tır.

Dubai'nin tarihine de iyi bakın, Sümer mitolojisi-tarihi Fırat-Dicle'nin döküldüğü yerdeki bataklık ve lagünlerde tarih öncesi Asya'dan gelen kavimlerden söz eder. Hiç şaka değil, becerileri dayanıklıkları kültürleriyle Asya'dan gelen bu kavmin Sümer tarihini başlattığı söylenir, tıpkı Sedat Reis gibi.

Nasıl Atatürk 19 Mayıs'ta Anadolu'yu Yunan işgalinden kurtardı, “Turan Kağanı” Sedat Reis de o kadar olmasa da bu sahtekar üç kağıtçı hırsız tarikatlardan İslamcılardan kurtaracak, kesin.

Hiç şakası yok, hiç bir şeye bu kadar emin olmadım, yirmi yılın muhaliflerini topla bir Peker etmez, edemez, Peker konuşmaya başladığı andan beri Türk Milleti'nin nihayet gözleri açıldı nihayet neşesi yerine geldi ve gerçekten bir 'beklenti' oluştu. Arkadaşlar, Sedat Reis kafaya koymuş.

Bütün hayatını dibine kadar masaya koymuş, alayının ipliğini pazara çıkartacak, bu kadar!

Türkiye uyuşturucu ve mafya itiraflarıyla yıkılırken yandaş medyanın tek cümle etmemesi ne kadar manidar, işte asıl uyuşturucu bu.

Uyuşturucunun türleri ve çeşitleri vardır, en rafine uyuşturucular Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök, Hıncal Uluç vs. gibi kafa söken kafa iptal türleridir, beş/on kelimeyle yüz yıl yaşayacak kafa verirler.

Ulan, Rasim Ozan Kütahyalı, Nagehan Alçı, Sevilay Yılman vs.'den daha iyi uyuşturucu kafası mı bulacaksınız, zibil gibiler.

A Haber'inden Habertürk'üne yandaş medyayı görmüyor musunuz, her akşam 'hippi' toplulukları gibi hepsi damardan basmış alayı lastikli şırıngalı çıkıyorlar ekrana!

Eskiden yazarlara 100 kelimeyle konuşuyor diye eleştirirdik, Ahmet Hakan bu rakamı 6/7 kelimeye kadar indirdi, sayalım: beğenmedim, sevindim, mutlu oldum, doğru buluyorum, yanlış, işte bu kadar. Kelime sözlük gücü bir köpek refleks ve komutları hacminde! Ya tekrarlar? Aynı konuları yüzbin kez insan yazıda ve ekranda tekrar eder mi? Tekrar eden hangi kafadır? İşte bu eroin kafadır!

Eroin niyetine alayını her akşam milleti bir memleketi topluca uyuşturmak için ekrana salarlar! Ve dünyanın bu eroin kafayla nihayete ereceğine gerçeklerin hiç kimse tarafından asla bilinmeyeceğini öğrenilmeyeceğine yüzde yüz inanırlar. Bu yüzden maaşları ve zekalarıyla herkesten üstün bilmiş akıllı uyanık olduklarına inanırlar, eroin kafa dediğimiz, işte bu 'kısa' ömürlü kafalardır, gün gelir eroinin etkisi geçer, bir yenisini bulamayız diye hiç düşünmezler! Özal gider aynı eroin kafayı Tansu'da ararlar Tansu gider aynı eroin kafayı Tayyip'te yaparlar, bakalım, şimdi de aynı eroin kafayı sağcısı-solcusu İmamoğlu'nda yapmaya başladılar bile.

Kardeşlerim, hem köpekler hem insanlar yürürken yere bakarlar, ayağına taş değmesin ya da çukura denk gelmesin diye.

Ama hem köpek hem de insan arada bir ufka bakar, yani, kafayı kaldırıp ileri doğru bir bakış atıp bir tehlike var mı diye etrafı tarayıp bir kontrol eder.

Ancak dikkat edin köpek ve insan birisinin peşinden gidiyorsa ileri-ufka-etrafa bakmadan yürür. Mesela sürüyü takip eden koyunların kaderi böyledir.

Yani Hadi Özışık kardeşler Memduh Bayraktaroğlu ve kurtlar çakallar tarafından kapılmayı bekleyen sürünün nice onurlu şerefli mümin müslüman milli yerli siyasetci ve yazarları!

Artık kafanızı kaldırıp 'ufka' bir baksanız iyi olacak!

Dün Barış Pehlivan yazdı bugün Murat Ağırel yazdı nicesi kayıtlarda biliniyor ve Peker videoları Narkoz dizisine dönüştü ve hepsi herkesin bilgisinde...

Yandaş kanallarınız istediği kadar oralı olmasın 'uyuşturucu ve mafya' gündemi Türkiye siyasetinin göbeğine yerleşmiştir.

Harp olur darp olur Allah korusun deprem olur ama hiç bir güç mafya ve uyuşturucu gündemini ve faillerini ve çıkartılan özel yasaları ve karanlık isimlerin saray ve iktidar çevresiyle ilişkileri ve İslamcı iktidar eliyle uyuşturucunun meşrulaştırılmasını UNUTTURAMAZ!

Önlem alınmaz devlet ortaya hukukunu koymazsa çünkü 'ahlaki' üstünlük, itiraf eden faş eden tarafa geçiyor.

Gerilla türü savaşlarda, fedai savaşlarında, intihar ya da ölümü göze alan bireysel saldırılarda, gayri nizami savaşlarda, derin ilişki savaşlarında, derin sırların ifşalarında vs. Taş Devri Tunç Devri'nden beri SİZİ VE DEVLETİNİZİ VE ONURUNUZU VE KİMLİĞİNİZİ korumaya ordularınızın silahlarınızın teknolojinizin gücü yetmez!

Devlet ve hukuk ve demokrasinin bu illegal saldırılar karşısında tek gücü vardır, hodri meydan, işte meclis, soruşturun, araştırın, gelin ifade verin, herkes bildiğini konuşsun, diyecek gücü kendinizde bulabilmektir!

Yoksa yüz tane kaleniz bin tane korumanız yüzbin tane hakim ve savcınız milyonluk ordunuz olsa içinizde uzun bir ömür yaşamış tek bir kişinin aleni açık şahitliği ve saldırıları karşısında delinmez zırh geçilmez kale geçit yoktur, mesela şimdiye kadar faş edilenler bir değil beş-on tane sarayı yerle yeksan edecek güçtedir!