Sedat Peker’in iddialarına AKP Milletvekili Tolga Ağar’dan yanıt

featured

AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, kaçak olarak yurt dışında bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker’in kendisine yönelik iddialarıyla ilgili, “Hangi karanlık hesaplar için bu şeref ve itibar suikastına giriştiğinin açığa çıkması için hukuk işlemleri başlatacağım. Şahsıma yönelik iftiraları reddediyorum” dedi

Suç örgütü lideri Sedat Peker, “Mehmet Ağar ve Pelikancıların gerçek yüzü” adıyla yayınladığı videoda Mehmet Ağar’ın oğlu AKP Elazığ Milletvekili Tolga Ağar’la ilgili iddialarda bulunmuştu.

Peker, “Tolga Ağar’ın bir kız arkadaşı var Kırgız ya da Kazak uyruklu. Kızcağız jandarmaya gidiyor, Tolga Ağar bana tecavüz etti diye. Kız şikayet ediyor. Daha sonra kızı helikopterle aldırıyorlar. Kız ertesi gün ölü bulunuyor. Orada bir garipcağız öldü, herkes biliyor kimse sesini açmıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Sedat Peker’den ikinci video… Mehmet Ağar’a çok ağır suçlamalar

Tolga Ağar, Peker’in sosyal medyada yer alan ve kendisini hedef alan iddialarıyla ilgili Twitter’daki hesabından yazılı açıklamasını paylaştı.

Kendisi ve ailesi hakkındaki iddiaları yalanlayan Tolga Ağar’ın açıklaması şöyle:

‘ADI GEÇEN GAZETECİYİ TANIMAM’

“Uzun süredir yurt dışında kaçak yaşadığı anlaşılan suç örgütü mensubu S.P. isimli kişi tarafından şahsıma yönelik iftiraları reddediyorum. Hangi karanlık hesaplar için bu şeref ve itibar suikastına giriştiğinin açığa çıkması için hukuk işlemleri başlatacağım. Şaibe yaratarak, ima yoluyla beni suçlamaya çalıştığı adı geçen gazeteciyi tanımam.

Konu adli makamlarca soruşturulmuş ve hukuki süreç tamamlanmıştır. Konunun şahsımla uzaktan yakından ilgisi bulunmamaktadır.

‘AMAÇ SİYASETTE MALZEME OLARAK KULLANMA OLUNCA…’

Buradaki kurnazlık, siyasi husumet içeresinde olunan çevrelerin iftirasına destek vereceği ümididir. Daha düne kadar kendisine hakaret ederek itibarsız şahıs muamelesi yapanların, amaç siyasette malzeme olarak kullanma olunca, konu ile ilgili hiçbir araştırma, soruşturma lüzumu görmeksizin, hevesle üzerine atlamalarını derin bir üzüntü ile karşılıyorum.

‘TÜRKİYE’DE HERKES BENİ TANIR’

Kendi siyasi hesaplarına suç örgütü mensubunun beyanlarını dayanak yapmaya çalışanları kamuoyu vicdanına havale ediyorum. Türkiye’de herkes herkesi tanır, bilir ve değerlendirir. ‘Tezyif müzeyyifin kadri ile mütenasiptir’ yani ‘Hakaret, hakaret edenin gücü ve kişiliği ile orantılıdır.”

Sedat Peker: ‘Devlet büyüklerimiz nisanda birçok şey değişecek’ dedi

Sedat Peker’in iddialarına AKP Milletvekili Tolga Ağar’dan yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. Destekliyorum.Hakkı tabii ki kendisine iftira atıldığını söyleyerek hukuk yoluyla hakkını araması.Biz sıradan vatandaş emir kulu.Bir de gazetelerde yazdı sonra yok oldu.Evin balkonundan durmadan atış talimleri yaptığınız yazılıyordu.Bu da bence yalan dimi?

 2. Dava açması normal de halka iddiaları açıklayacak bir şey söylemedikten sonra nasıl inanacağız . Mesela uyuşturucu testi yaptıracakmı gerçekten sarıgülün evine gittimi silahla ateş edildimi gibi gibi …

 3. Bu dizi tutar, kurtlar vadisi gerçek dünya serisi gibi

 4. 2 sene önce

  Onu bunu bilmem de; Perpa baskınında katledilen ve eline bir silâh tutuşturulan masum olduğu infazı yapanlar tarafından da bilinen, bir gün önce işe başlamış gariban çaycı kadının vebali alayınızı yakıp kavuracak! Siz kendinizi iyi bilirsiniz!

 5. 2 sene önce

  Tabi ret edecek, tabi tanımıyormuş olacak, ve tabi şahsına yapılandan dolayı suç duyurusunda bulunacak. Arkası sağlam. Bodrum’daki marinadamı yalan. 6 ton kokaindemi yalan. Nerden bu zenginlik? Hesabını verebiliyorlarmı. Bu aç gözlü kafalar türkiyenin başına çörekleniyorlar. Halkın alım gücü yok.
  Allah belalarını versin.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!