Şehit Binbaşı Mehmet Duman son yolculuğuna uğurlandı… ‘Baban melek oldu’

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerce önceden döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu dün şehit olan Piyade Komando Binbaşı Mehmet Duman'ın cenazesi, memleketi Adana'da toprağa verildi.

featured

Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde PKK’lı teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Piyade Komando Binbaşı Mehmet Duman’ın (41) hava yolu ile memleketi Adana’ya getirilen cenazesi, Ceyhan ilçesi Sağkaya Mahallesi’ne götürüldü. Buradaki törene Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alparslan Kavaklıoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Adana Valisi Süleyman Elban, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, milletvekilleri, şehidin ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Törende amca İbrahim Duman, şehidin 1 yaşındaki oğlu Ömer’i kucağına aldı. Amca Duman, küçük Ömer’e, “Babana mı bakıyorsun, baban melek oldu” dedi.

GÖZYAŞI DÖKTÜLER

Şehit Duman için ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Şehidin babası Ali Duman ile anne Aysel Duman, törende güçlükle ayakta durabildi. Kılınan namazının ardından şehit Duman, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Şehit Binbaşı Mehmet Duman son yolculuğuna uğurlandı… ‘Baban melek oldu’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 2 ay önce

    Hesabı ne zaman sorulacak? Neden komando binbaşımızı el yapımı alçak bombalardan koruyamıyoruz?

  2. 2 ay önce

    yeter artık söz bitti.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!