Şehit polis PKK’lıları böyle vurmuş: Saniye saniye kahramanlık anları

Mersin'in Mezitli ilçesinde PKK'lı iki kadın teröristin saldırısında şehit düşen polis memuru Sedat Gezer'in (48) çatışma anı güvenlik kamerasına yansıdı. Şehit polis Sedat Gezer'in, kahramanca çatışıp, kadın teröristlerden birini etkisiz hale getirmesi ve son ana kadar da çatışmaya devam etmesi, akıllara İzmir Adliyesi'ne gerçekleştirilen terör saldırısında şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'i getirdi. 

featured

Şehit polis Sedat Gezer’in 2 teröristle çatıştığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, tabancasıyla elinde otomatik tüfek bulunan iki teröristle çatışan Gezer’in teröristlerden birini vurarak etkisiz hale getirdiği anlar görülüyor. Polisevi girişindeki kulübeye açılan ilk ateşte yaralanan Gezer’in, çatışmayı bu halde sürdürdüğü öğrenildi.

Bu arada, çatışma anında bekçilerin de polise destek verdiği görüldü.

FETHİ SEKİN’İ HATIRLATTI

Son ana kadar teröristlerle çatışmayı kahramanca sürdüren Gezer’in görüntüleri, PKK’lı teröristlerin 5 Ocak 2017’de İzmir Adliyesi’ne gerçekleştirdiği saldırıda şehit olan polis memuru Fethi Sekin’i getirdi. Fethi Sekin de terör saldırısında son ana kadar teröristlerle çatışmış, hainlerden birini vurup etkisiz hale getirdikten sonra şehit düşmüştü.

 

 

Mersin’de iki kadın terörist tarafından polisevine düzenlenen saldırıda polis memuru Sedat Gezer şehit olmuş, polis memuru Abdulkadir Öztürk de yaralanmıştı.

Şehit polis PKK’lıları böyle vurmuş: Saniye saniye kahramanlık anları

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 ay önce

  Ruhu şad olsun şehidimizin. Ailesine ve Türk Milletine sabırlar dilerim.
  Evlatlarımızın kanı üzerinden beslenenlere lanet olsun.

  • 2 ay önce

   Pkk yı lanetliyemiyorsun dii mi…

   • 2 ay önce

    Trol atlamış.Maksat ağzından akan lağımla karartma.Adam,sen de mecbur evlat sayılırsın,evlatların kanı üzerinden beslenene lanet etmiş tertemiz.PKK denen pislikten yukarıda ABD,AB,gerici,bölücü,işbirlikçi,göçmen ayağına pislik ne varsa alayını lanetlemiş.Neresi battı?O kadar ki mesela seni trol tutarak kanını emeni bile lanetlemiş.Abilik babalık yapmış.Ağırına mı gitti?Kaybolmuş Artık!

   • 2 ay önce

    Saçmalama bedri pkk ve onun uzantısı hdp’yi zaten lanetliyoruz ve hatta Chdp’yi de…
    Ama her seçim öncesi terör ortamı yaratmaya çalışanları da unutma bedri efendi…
    Ayrıca şunu da söyleyeyim, benim her milli meselede yaptığım ağır eleştirileri Veryansın editörleri yayınlayamıyor.

 2. 2 ay önce

  Başımız sağolsun!

 3. 2 ay önce

  Ruhun şad olsun. Seni de yüreğimize gömdük.

 4. 2 ay önce

  İşte bu adamı Davutoğlu ve onun getirdiği politikalar şehit etmiştir. Ölmesi gerekenler ölmezse ölmemesi gerekenler ölür.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!