Selçuk Bayraktar’a canlı yayında soruldu: İktidar değişirse projeler engellenir mi?

İHA projeleriyle öne çıkan BAYKAR'ın sahibi Selçuk Bayraktar, “İktidar değişirse projelerde engellenme endişeniz var mı?” sorusuna verdiği yanıtta “Bunun taşlarının döşendiğini görüyorum” iddiasında bulundu.

featured

TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Samsun’da düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST KARADENİZ’in açılışının ardından HaberTürk TV canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

“İktidar değişirse projelerde engellenme endişeniz var mı?” sorusuna yanıt veren Bayraktar, “Bu projelerle alakalı mevcut siyasi iktidarın da bir gevşemesi olacak olursa ciddi akamete uğrama riski, dünyadaki liderliğini kaybetme riski olmakla birlikte en ufak gevşeklik, farklı ajandalarla yapılmış eylemlerin her biri bu projeleri yok etmeye yeter.” dedi.

‘ŞİMDİDEN GÖRÜYORUM’

Bayraktar, “Arka tarafta AKINCI var, içinde on binlerce parçadan oluşan birçok bilgisayar, on binlerce elektronik bileşen var. 20 senelik birikimimizi ortaya koyduk. Uçak milyonlarca satır yazılımla oluşan zincir. Bir takoz yerleştirirsiniz Akıncı işlevsiz hale gelir. Aynı Devrim otomobilinde olduğu gibi. Biz bunu geçmişte defaatle yaşadık. Bunun da taşlarının döşendiğini ben şimdiden görüyorum.” ifadelerini kullandı.

Selçuk Bayraktar’a canlı yayında soruldu: İktidar değişirse projeler engellenir mi?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 5 ay önce

  Kimin geleceğine bağlı chp gelirse sezgin tanrıkulu her yerde iha için nefret kusuyor pkk yakın biri gelirse projelerde sorun olur ama zafer partisi iktidar olursa ozaman çok daha büyük projeler olur

  • 5 ay önce

   evet zafer partisinin açıkladığı projeler
   1. suriyelileri göndermek
   2. suriye sınırına mayın döşemek

   vizyon bu ,

 2. 5 ay önce

  Chp ve 6 lı masa iktidar olursa tüm projeleri çöp ederler bundan emin olun

  • 5 ay önce

   Kendini ağırdan satmaya çalışıyor.
   Araştırmanın bilimin günah olduğunu düşünen bir zihniyetin müsaade ettiği araştırmayı,
   İleri demokrasi diyen chp daha çok destekler. Yeteri siz üretin. Bunu da siyasete dökmeyin.

   Cevapla
 3. 5 ay önce

  Reis merak etme, İHA’larını yapabilmek için kendini feda ettiğini biliyoruz.

 4. 5 ay önce

  Ukraynaya desteğini açıkladıkdan sonra hiç değeri kalmadı bende, ukraynaya destek amerikaya hizmettir!

 5. 5 ay önce

  algi ustu algi isleri. Iktidar degissin kimin ne urettigi, kac para kazandigi belli olacaktir. Belli olmuyorsa iktidar degismemis demektir. Ankara ve Istanbul belediyeleri buna ornektir. Bu arada maketin uzerine etiketi ters yapistirmissiniz.

 6. 5 ay önce

  Ben yaptım , ben yaptım diye övünürken bu milletin ve devletin bütün imkanları ile ortaya çıkan eserlere kimse dokunmaz, dokunmamalı. Çalışmış olabilirsin, haklısın. Bu işin kaynağı nedir, parayı nereden buldun ? Ülkenin en iyi yetişmiş gençlerini hangi parayla çalıştırıyorsun ? Devletin bütün imkanlarını kullanıp hep benim, hep benim demen itici. Yoksa namuslu, dürüst bir insana benziyorsun. Takdir edileceğini düşünüyorum. Kolaylıklar dilerim.

 7. 5 ay önce

  türkiye nin gerçek ihası ve sihası anka dır gerisi ticari mamul dür sonuçta vestelin yaptığı siha ile bayraktarın yaptığı siha aynı özelliklerde ancak bir tane vestel siha almadı devlet vatandaş adını bile bilmiyor demek kiii anka candırrrrr. önemli olan ankanın fikirlerini korumak onun fikirleri çalınmasın yeter yoksa gelen giden siha yapar

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!