Selçuk Bayraktar’dan kendisini hedef alan profesöre yanıt

featured

Selçuk Bayraktar, bir açıklamasında kendisine eğitim verdikleri için ‘utanç duyduğunu’ ifade eden MIT Profesörü Max Tegmark’e sosyal medya hesabından sert bir yanıt verdi.

ABD’nin dünyaca ünlü üniversitesi Massachusetts Institute of Technology’de (MIT) görev yapan profesör Max Tegmark, Baykar Teknoloji yöneticisi Selçuk Bayraktar’ı hedef aldı. MIT profesörü, Almanya’da günlük yayımlanan Handelsblatt Gazetesi’ne yaptığı açıklamada, ”Selçuk Bayraktar’a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bayraktar, kendisine eğitim verdikleri için “utanç duyduğunu” ifade eden Profesör Tegmark’e sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Akademisyenin ismini ilk kez duyduğunu ifade eden Bayraktar, “Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık Bundan da ancak gurur duyarız” dedi.

Bayraktar paylaşımında, “MIT’de görevli ismini ilk defa duyduğum sözüm ona bir akademisyen, Karabağ Hrkt. döneminde, bir mülakatta ‘Selçuk Bayraktar’a eğitim verdiğimiz için utanıyoruz’ demiş. Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız!” ifadelerini kullandı.

Selçuk Bayraktar’dan kendisini hedef alan profesöre yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 5 ay önce

  Selçuk Bayraktar ı övseydi şaşırıdım. Bunlar iflah olmazlar.. Onların ebedi düşmanıyız.. Fakat bizim kinimiz yok..

  Cevapla
 2. 5 ay önce

  Tüm Dünya’yı basit çıkarları için kana boyayan bu Batı’lı yamyamlar utanmayı, arlanmayı bilmezler. Türkiye’nin Tam Bağımsızlığı için çok önemli katkıları olan Sayın Selçuk Bayraktar ile gurur duyuyoruz.

  Cevapla
 3. 5 ay önce

  dedelerimin ve benim öz toprağım ve Azerbaycan’ın işgal edilmiş topraklarını kurtaran herkese emeği geçen her bir cana, canı gönülden teşekkür ediyorum. abd ve emperyal güçler bırakın Türk milletinin güçlenmesini adını bile ağızlarına almaktan imtina ederler, bunu biliyoruz o yüzden yüzümüzü, elimizi ve zihnimizi onlardan kurtaralım diyorum

  Cevapla
 4. 5 ay önce

  Hükümet saflarında Türkiye için tek çalışan adam Bayraktar.

  Cevapla
 5. 5 ay önce

  Açıklamayı İngilizce yapsa daha mantıklı olmaz mıydı?

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!