Selçuk Tepeli, sunduğu haber sonrası çileden çıktı… Yayını terk etti

FOX TV Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli Silivri'de köylülerin tarlalarına el koyulmasıyla ilgili haberin sonunda sinirlenerek stüdyoyu terk etti.

featured

FOX TV Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli haberi sunduğu anda sinirlenerek masadaki kağıtları ve su dolu bardağı fırlattı.

Tepeli Silivri’de köylülerin tarlalarına el koyulmasıyla ilgili haberin sonunda “Efendim bu ülkenin çiftçilik yapan insanlarının yarısı işi bıraktı” yorumunda bulundu.

Gözleri dolan Tepeli rejiye “öbür haber geç” diyerek duruma tepki gösterirken bir anda sinirlendi. Elindeki kalemi, masadaki kağıtları ve bardağı fırlattı. Bardağın içindeki su kameraya gelirken Tepeli stüdyoyu terk etti.

İşte o anlar:

Selçuk Tepeli, sunduğu haber sonrası çileden çıktı… Yayını terk etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 1 ay önce

  Bu katliama uğratılan masum Kızılderililerin adı verilmiş kanalda çiftçilerin sorunlarına üzüldüm gibi yapmak çok tatlı su frengi işi olmuş. Şef Kara Şahin kalbimizdedir.

  • 1 ay önce

   İyi salladın

  • 1 ay önce

   Allah müstahakını versin. Adam gerçekten üzülmüş olamaz mı, üzülmüş gibi yaptığını ama hiç de üzülmediğini de nereden çıkardın sayın kötü zan sahibi niyet okuyucu? Yaptığın iftira bile sayılabilir, aldın mı şimdi adamın günahını, ödeyebilirsen öde bakalım Âhirette!

 2. 1 ay önce

  oraları kamu arazisiymiş boş konuşma sadece tepeli

  • 1 ay önce

   kamu,ozel farketmez ekilip bicilen toraklarimiz baska hic bir amac icin kullanilmamali!

 3. 1 ay önce

  Selçuk Tepeli çaresiz değilsin Veryansın var. O tarlalar da kamulaştırılıp çiftçiye verilecek. Bir gün Fox’a Nihat Genç’i çıkar anlatsın.

 4. 1 ay önce

  İşte aradığımız cumhurbaşkanı adayı helallllll!

 5. 1 ay önce

  Vatan topraklarina goz dikildi artik, sadece fabrikalarina, tersanelerine degil, ne mutlu Turkiye icin tepki koyan sipikerimiz var.

 6. 1 ay önce

  Yukarı kısma komple cevap; Tabuta sokulmuş birisi onun kapağını çivileyemez. Toprakları gasp edilmiş milyonlarca köylü, çiftçi Kızılderililerden bahsetmek, dünyada yapılmış en büyük soykırımın hesabını sormak/ödemek varken bu yapılan Amerikan mugalatasıdır. Ezcümle, Joe Biden koparma ve silkmede rahmetli Naim’in yaptıklarını yapamaz.

  • 1 ay önce

   Derinden yanıltan ve yanılan kötü zanlı yorumcu bey niye haklı ama ilgisiz konuyu buraya monte ettiniz? Adamın tepkisi haklı iken şerefsiz ABD tarihini niye karıştırıyorsun? Onun yeri bura değil ki?

 7. 1 ay önce

  şov yapma şov yapmaa fark etmez anladım seni.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!