Seren Serengil ve Kılıçdaroğlu’yla röportaj 

featured
service

Nihat Genç yazdı…

Toplumun çeşitli kesimleriyle röportajlarımıza devam ediyoruz, bugün Seren Serengil ve Kılıçdaroğlu’yla beraberiz. Önde gelen sanatçımız ve çok saygın CHP genel başkanıyla kötüye giden psikolojimizi bir nebze düzelteceğiz ve daralmış ekonomik zorlukları aşacağımızı umut ediyorum.

Röportajın Başlığı: Cinnet Röportajı

(Yanlış anlaşılmasın aşağıdaki metin bir mizah değil ‘GERİLİM’ filmidir!)

Röportajı yapan: Nihat Genç. Konuklar: Seren Serengil ve Kemal Kılıçdaroğlu…

-Sayın Seren Serengi, sayın Kılıçdaroğlu, siz de hoşgeldiniz. Sayın Kılıçdaroğlu, bu hanım kızımız mal olduğu için ve hep aynı konuya saplanıp kaldığı için, kolay soruları ona soracağım, nasılsa anlamaz. Oysa siz bir siyasi parti başkanısınız, size ciddi sorularım var! Müsaadenizle hanımlardan başlayalım.

-Nasılsınız Seren hanım!

Serengil: -Can Yaman hakikaten çok yakışıklı çocuk!

-Tekrar hoşgeldiniz.. Önce sizinle başlayalım beni duyuyorsunuz değil mi Seren Hanım!

Serengil: -Can Yaman üstüne erkek tanımam, hakikaten Can Yaman başka!

-İsterseniz dilinizin beyninizin açılması için önce biraz laflayalım, buraları keseriz, biliyoruz çıtır kız hastalığı kapmışsınız, olsun, dünyanın bir yarısı obezite diğer yarısı anokresiya zayıflık hastalığından… Ancak narin ince zarif, yine çok iyi görünüyorsunuz Seren hanım! Bu ülkeyi estetik ince zarif narin güzel göstermek için yaptığınız fedakarlıkları bu halk hiç unutmayacak Seren hanım!

Serengil: -O kadar Türk dizisinden düşünün bir tek erkek çıkartabildik, valla, Can Yaman hakikaten çok yakışıklı…

-Vallahi takıldı. Seren hanım bu magazinciler bir on sene hep aynı lafı Naghen Alçı gibi Habertürk A Haber ekranı gibi niye aynı lafı döndüre döndüre kafa .iker… İsterseniz size dönelim, sayın Kılıçdaroğlu, seçim öncesi güvenliğimiz açısından… Hanfendi saplanmış kalmış çıkması zor, dere kenarında bir taşın altında dünyaya kapalı zizil solucan. Sayın Kılıçdaroğlu, 2017 yılında İngiltere’de Arena’da yapılan intihar saldırısında 23 kişi ölmüştü, yeni bilgiler ele geçti. İntihar bombacısı Salman Abedi, Türkiye üzerinden geçmiş, Libya’da Kaddafi’ye karşı savaşan el Kaide üyesi….

Kılıçdaroğlu: -Kavala, hakikaten, serbest kalırsa, bütün dünyada terör saldırıları sona erecek…

-Sorumu tam bitirmedim Kılıçdaroğlu, Nato İngiltere’yi AB’den çıktı diye cezalandırıyor diyorlar, Nato’nun elinde daha çok intihar bombacısı var, düşünün bizim Boğaz’da Reina’yı da patlatmışlardı, eskisi gibi istikrarsızlık peşindeler. Türkiye de yoldan çıktı diye düşünüyorlar. Sizce Nato uykuda tuttuğu güçlerini hangi partilerde yapılarda saklıyordur?

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalırsa emin olun Nato’yla AB’yle aramızda sorun morun kalmayacak! Bir Tayyip tutturmuşlar başka da bildikleri yok!

Serengil: (sinirle araya girer) -Kavala mı, o nasıl bir fantezi?

-Sözünü bölmeyin Seren hanım, anladım, tamam size dönelim sayın Serengil, Masterchef’teki yarışmacı kızımız Dilara Mehmet Şef’in akrabası çıkmış…

Serengil: -Can Yaman hakikaten çok yakışıklı, yani Kıvanç Tatlıtuğ’a bir şey demem, onun da bir yeri var, ama Can Yaman başka…

-Motor çok soğuk, açılmamış, tekrar size dönelim Kılıçdaroğlu, Nato seçim öncesi-sonrası yine ortalığı İngiltere’de olduğu gibi karıştırabilir mi?

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalsın sınırlarımıza iç politikamıza emin olun huzur gelecek! Bir Tayyip Tayyip Tayyip tutturmuşlar… Hayır efendim, emin olun Kavala çıksın topluma güven gelecek!

Serengil: -Kavala mı, ne diyor bu, Can Yaman için Karacabey harasında taylar bile önce ben önce ben diye sıraya girmiş, şuna bak Kavala’ya takmış, Kavala kim şarap markası mı, siz bu dünyada mı yaşıyorsunuz, hu…

-Sözünü bölmeyin Sayın Serengil.

Kılıçdaroğlu: -Hanımlara sırayı vermek lazım…

-Teşekkürler Kılıçdaroğlu, sayın Serengil, bu yılki Survivor kadrosuna Nagehan’ı yine sokmuşlar…

Serengil: -Bak, Kerem Bürsin için aynı şeyi söyleyemem, Kerem daha aşağıda, yani o da güzel çocuk ama, Can Yaman hakkaten başka…

-Ah yine, bataklığa gömülmüş çıkamıyor, sanki son nefesini veriyor, neyse, sayın Kılıçdaroğlu, görüyorsunuz, milletçe takılı kaldık bir arpa boyu yol alamıyoruz en iyisi daha dipten derinden başlayalım. Bakın cep telefonlarımızın içindeki madenler için Kongo’da 15 sene önce 5 milyon insan öldü… İç savaş hiç bitmedi… II. Dünya savaşından sonra Vietnam, Irak, Afganistan, Bosna, Suriye’de öldürülenlerin hepsinden çok insan Kongo iç savaşında cep telefonlarının içindeki madenler için öldürüldü!

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalırsa kuşkunuz olmasın iç savaş bitecek! Bir tutturmuşlar Tayyip Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

Serengil: -Kavala Kavala, ee yetsin be, yetmiş yaşını devirmişsin bu ne biçim fantezi be adam! Adamı delirtme be, o kadar istiyorsan yüz dolara Ukraynalı eskort tut kendine…

-Sayın Serengil, kırıcı olmayın, laflarınıza dikkat edin, o güzide bir partimizin genel başkanı, lütfen yakıştıramadım, lütfen lafı bölmeyin, lütfen, Sayın Serengil, Hülya Avşar yoksa çok mu yaşlandı, Demet Şener’in yeni sevgilisini gözüm tutmadı demiştiniz…

Serengil: -Hakkaten Can Yaman çok yakışıklı çocuk! Bakın öyle böyle değil, erkekliğin hakkını veriyor… Kerem Bursin için aynı şeyleri söylemem. Onun daha bir fırın ekmek yemesi lazım…

-Burası kilitli giremiyorum, zerre ışık yok, dönelim size, Sayın Kılıçdaroğlu, tam anlatamadım, en baştan başlayalım, Lumumba’dan başlayalım, 1960’da Lumumba Kongo’ya bağımsızlık getirir ama emperyalistler Lumumba’yı idam ettirir ve o gün bugün iç savaş sürüyor… Ancak Lumumba’yı arkadaşları devirir, yani birlikte bağımsızlığı kazanan arkadaşları. Yani milli direnç milli parti milli kahramanlar birbirini defterden silip ihanet ettiğinde o ülkede bir daha huzur bulmak imkansız…Otuz yıl iç savaş sürer mi? Yani Kılıçdaroğlu, bu ülkeyi kuran parti yıkılırsa sonsuza dek sürecek bir kaos ortamı.. Milleti birarada ancak milli egemenliğe milli iradeye kurucu değerlere tutunabilir!

Serengil: -İyice tımarhaneye dönmüş burası, hiç güleceğim yok, Lumumba kim Allahaşkına…

-Seren hanım kırıcı olmayın, Lumumba Afrika’da emperyalizmi dize getirmiş bir lider ve arkadaşları onu satınca ülke otuz yıl iç savaşa sürükleniyor, CHP’de şimdi aynı ihaneti yapıyor, burada örneklerle birşey anlatmaya çalışıyoruz, lütfen müsaade edin biraz da biz manyaklık yapalım, bu ihanet sizde bir korku yaratmıyor mu?

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalsın, korku morku kalmayacak, milli heyecan, milli kenetlenme, göreceksiniz, ülkemiz kendini toparlayacak… Kavala çıksın milli egemenlik ilan edeceğiz! Bir tutturmuşlar Tayyip tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

-Sayın Serengil, sizce de tutturmuşlar mı, afedersiniz, sizce Hadise O Ses Türkiye jürisine niye katılmadı?

Serengil: -Can Yaman sınırları aşmış, bugün İtalya ona tapıyor, olamaz böyle bir ilgi…

-Burası da kilitli orası da kilitli, iki taraftan da konuya memlekete giremiyorum!

Serengil: -Konuya sen girmek istemiyorsun, Lumumba kim? Nereden çıktı Lumumba… Yanımda yetmiş yaşında adam Kavala’yla cinsel fantezi peşinde, sen, tutturmuşsun bir Lumumba ve bir de aklınca aşağılayıp beni küçük düşürüyorsun. Şöyle Türkçe anlaşılır konuşsana, bak ne diyorum Can Yaman hakikaten yakışıklı bir çocuk..

Kılıçdaroğlu: -Rica edeceğim Serengil hanım, biz sizlerin memleketin yarınları için hukuku huzuru için Kavala diyoruz…

-Tamam, söz dalaşına girmeyelim, sayın Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarınız vekilleriniz zırt pırt ABD elçileriyle görüşüyor, geçen İmamoğlu’nun yardımcısı ve kendisi Ahmet Altan’la görüştü.. Bu darbeci kumpascı fetöcülerle bu sıkı fıkı dostluk seçmeni kuşkuya düşürüp oylarınızı eritmez mi?

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalırsa darbeciler kumpascılar hepsi temizlenmiş olacak, ülkenin önü açılacak. Kaçan gariban KHK’lıları Fetöcüleri hepsini geri alacağız. Kavala bir çıksın, bütün dünya Türkiye’yi alkışlayacak. Tutturmuşlar Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

-Sayın Serengil, sizce de Hadise tutturdu mu, Zarrab’la bir marka çanta uğruna bir ilişki yaşadığı dedikoduları var…

Serengil: -Valla Can Yaman yakışıklı çocuk, hakkını vermek lazım, şimdi, bak İspanya’da dizileri başlıyor, sen gör İspanya’yı nasıl ayağa kaldıracak….

-(Bir buzul yalnızlığı yaşıyorum ancak ter dökerek): -Sayın Kılıçdaroğlu, Fetöcüler, PKK muhalefete fena sızmış, belediyede muhalif partilerin dümeninde her yerdeler!

Serengil: -Araya girip bu sorunuza ben cevap verebilir miyim?

-Buyrun Seren Hanım, nihayet çözüldünüz, buyrun!

Serengil: -Can Yaman hakikaten yakışıklı çocuk, bizim dizilerdeki çocuklar onun yarısı olamaz, Can Yaman aşmış aşmış…

Kılıçdaroğlu: -Seren hanım doğru diyor, Kavala çıkmadan Türkiye kendine gelemez! Bir tutturmuşlar Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

-Sayın Kılıçdaroğlu, sanatçısını magazincisini köşe yazarlarını dinledik, hepsi boş, hepsi uçmuş, yine bir umut sizde var…. İktidar da gidici.. Şöyle, önce, çok başarılı belediye hizmetlerinizden başlasak…

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalırsa belediyelerimiz uçacak, borsaya dolara güven gelecek! Selahattin Demirtaş’ı da unutmamak lazım… Bir tutturmuşlar Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

Serengil: -Aman Allahım Demirtaş Demirtaş Kavala kavala bu yaşta bu nasıl fantezi?

-Lütfen Sayın Serengil, kırıcı olmayalım, bakın, Erbakan Hoca, İslam ülkeleriyle, D 8, deniyordu, birlik olunca, İsrail 28 Şubat’ta onu devirdi, deniyor, şimdi aynısı Tayyip’e deneniyor, TÜSİAD’a meydan okudu, TÜSİAD da dış güçlerle Tayyip’in dolardan idam sehpası yapmış ipini kur’la çekiyor!

Serengil: -Can Yaman hakikaten yakışıklı çocuk! Bu çocuk dışarda da iş yapıyor! Bugün İngilizcen olmadan sanatçı olamazsın…

-Sayın Kılıçdaoğlu, yani ben de şaşırdım soru yerine hangi düğmenize basmam gerekiyor, hep aynı kanal çıkıyor, şimdi, bakın, cumartesi akşamları Kadıköy’e Moda’ya varoşlardan yüzbinlerce çakal akıyor, ses gürültü şamata sabaha kadar meskun mahale huzur vermiyorlar, diyorum ki…

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalırsa ses gürültü kalmayacak, insanlarımız edebiyle bira içecek…

-Diyorum ki, İmamoğlu bu işi kıvaramıyor mu yüzbinlerce çocuk eğlence diye sadece sokakta bira içiyor, başka tür eğlence yok mu, ülkenin tek eğlence kaynağı sokakta bira içmek…

Kılıçdaroğlu: -Kavala ve Demirtaş tahliye oldu mu, tamamdır, Kadıköy Moda sokakları sakinleşir… Oluk oluk kredi akar!

-Diyorum ki, eğlence çeşitliliğini artırsak, cumartesi pazar günleri gençleri başka tür alanlara da çeksek, diyelim her semtte bir iki konser, her semtte büyük dans sinema tiyatro salonları ne bileyim bir çok semtte sokakları iki gece kapatsak sabaha kadar konser verse… Yani bir iki semtte yoğunluk olmadan sorunu çözsek!

Kılıçdaroğlu: Kavala serbest olursa her yerde konserler başlayacak, 80 vilayet havalara uçacak…

Serengil: -Bu soruya ben cevap verebilir miyim?

-Sayın Kılıçdaroğlu duymuyorsunuz galiba biradan rakıdan başka eğlence türü yok mu diyorum bu ülkede? Bir milyon genç her akşam on milyon şişe bira içerse… Yazarlarınız rakı içiyor gençleriniz bira, sanatçılarınız Can Yaman, muhalefetiniz Kavala…Bu delikten çıksak. Gerçekçi kalkınma planları yapsak, milli bir seferberlik milli bir sanayi bir tarım… On milyon genç sadece bira içiyor, düşünün..

Serengil: (hışımla bağırarak araya girer): -Beni buraya çağırdınız, konuşturmuyorsunuz, ben de fikrimi söylemek istiyorum..

-Sakin olun Seren hanım, size de geleceğim, Sayın Kılıçdaroğlu, önce, milyonlarca boş işsiz çocuk sadece bira içerek yaşıyor, gelin bunu zenginleştirelim, meskun mahale uzak konser toplantı park alanları, yüzlerce sanat aktivitesini belediye finanse organize etse, insanlar, çok ucuzundan danslı skeçler, fasılı, repi, konseri, coşkulu ortamları buluverse…

Serengil: (cinnet geçirerek): -Sıkıldım be, beni konuşturmuyorsunuz, bu soruya ben cevap vereceğim, dinlemiyorsunuz beni insan yerine koymuyorsunuz!

-Tamam tamam, sakin olun Seren hanım, buyrun konuşun!

Serengil: -Oh şükür nihayet söz alabildim, bakın, Can Yaman hakikaten yakışıklı çocuk, bak Kerem Bursin için aynı şeyi söyleyemem…

Kılıçdaroğlu: -Seren hanım çok doğru diyor, Kavala serbest kalırsa bunun skeçleri tiyatroları müzikalini de yapar yurt dışına ihraç ederiz…

-Anlaşıldı, beton kör duvar, ses gitmiyor, röportajı kısa kesip bu işkenceden kurtulalım, sayın Kılıçdaroğlu, ekonomiyi nasıl toparlayacaksınız?

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalırsa ekonomiye güven gelecek uçacak… Bir tutturmuşlar Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

-Bir vekiliniz Kavala serbest bırakılmazsa ülkeye turist gelmeyecek diyor.. Turizm gelirleri düşerse ülke de batar..

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalmazsa sadece turizm mi, ilaç da alamayacağız diyaliz makineleri, hiçbirini ithal edemeyeceğiz, Kavala serbest kalmazsa kuyruklar uzayacak, insanlar marketleri basacak… Dün Karadeniz’in sularıyla dalgalarıyla görüştüm, Kavala çıkmazsa, sularını Boğaz’dan akıtmayacak!

-Efendim, bir vekiliniz de diyor ki Kavala serbest kalmazsa, Türkler Avrupa’ya gidemeyecek, pasapor vize siyasilere işadamlarına bile kaldırılacak…

Serengil: (isyan ederek): -Yeter, yeter, sıkıldım, bu soruya ben cevap vermek istiyorum…

-Serengil hanım bir saniye, Kılıçdaroğlu sözünü bitirsin!

Serengil: -Hangi sözmüş neyi bitirecekmiş, sabahtan beri Kavala kavala beynimizi .ikti… Hem beni çağırıyorsunuz hem konuşturmuyorsunuz?

-Yani Seren hanım siz de hep aynı şeyi söylüyorsunuz, Can Yaman-Can Yaman… Bu memlekette başka erkek yokmuş gibi.

Serengil: -Ne yapiyim yok, benim suçum mu, yok, bakın hakkaten Can Yaman yakışıklı çocuk!

Kılıçdaroğlu: -Bence Seren hanım doğru diyor, Kavala’dan Demirtaş’tan başka erkek yok… Kavala serbest kalmazsa sadece Avrupa’ya mı, ülkenin tüm çıkışlar yasaklanacak.. Metro çalışmayacak…. Valla dün hocalarla konuştum, Kavala serbest kalmazsa, cenazeler kalkmayacak, tabutlar ortada kalacak.. Dün depremci hocalarla konuştum Kavala çıkmazsa İstanbul’u 9 şiddetinde deprem patlatacak…

Seren Serengil: (yine sinirle): -Olacak şey değil, araya giriyorum, yoksa valla kalkıp gideceğim, bu sorunuza ben cevap vermek istiyorum…

-Sakin sakin tamam, buyrun Seren Hanım!

Seren Serengil: -Can Yaman hakkaten yakışıklı çocuk… Yani enine boyuna erkek!

-Sayın Kılıçdaroğlu, her Allah’ın günü Akşener ve belediye başkanlarınız ABD elçileriyle görüşüyor, daha iktidara gelmeden Amerikan sömürgesi olmuşsunuz, muhalefet partileri koloni valiliğine dönüşmüş..

Kılıçdaroğlu: -Kavala, Demirtaş serbest kalsın, Türkiye Cumhuriyeti bağımsız hukukuna kavuşacak, ekonomide dünya devlerini geçeceğiz en büyük beşinci ekonomi olacağız! Bir tutturmuşlar Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

-Aaaaa yeter be deli ettiniz, Yılmaz Özdil rakıyla sen Kavala’yla sen Allah’ın zizili solucanı Can Yaman’la, dünyanın bütün meseleleri çözmüşsünüz, memleketi rakıya ver Kavala’ya ver sen de Can Yaman’a ver, kurtulduk gitti, bu mu, memleketin birikimi geleneği zenginliği çeşitliliği… Yazık değil mi bu halka..

Serengil: -Bir soru sorabilir miyim, şimdi aklıma geldi…

-Buyrun Seren hanım!

Serengil: -Öyle bağırıp çağırarak beni korkutamazsın, bakın, hakkaten Can Yaman yakışıklı çocuk, elimizdeki bu değeri bence yabancılara kaptırmayalım!

Kılıçdaroğlu: -Seren Hanım doğru diyor, Kavala çıkmazsa Kıbrıs gider, sadece Kıbrıs mı, Ege’deki adalar da gider! Bir tutturmuşlar Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

-Sayın Kılıçdaroğlu, Can Yaman hakikaten yakışıklı çocuk!

Kılıçdaroğlu: -Bence de Can Yaman çok yakışıklı ama Selahattin Demirtaş da başka, onun yeri ayrı…

-Hakikaten Kavala çok yakışıklı çocuk, erkek, erkek, yani petrol bulsak bu kadar sevinmem..

 Kılıçdaroğlu: -Bugüne bugün Kavala ismi Avrupa’yı sallıyor, valla bir serbest kalsın, Cumhuriyet’i yeniden ilan edeceğiz! Demirtaş bir çıksın, Cumhuriyet’i yeniden kuracağız!… Tutturmuşlar bir Tayyip Tayyip başka da bir şey bilmiyorlar!

Seren Serengil: -Ben de başından beri bunu diyorum, beni dinlemiyorsunuz, bakın hepiniz benim fikrime geldiniz, Can Yaman hakkaten çok yakışıklı!

Kılıçdaroğlu: -Kavala serbest kalsın Can Yaman’ı Kavala’yı Demirtaş’ı rakıyı birayı bedava dağıtacağız..

Serengil: -Yahu kafayı yemişsin Can Yaman varken ne rakısı? Sakin olun, Can Yaman hepimize yeter!

Kılıçdarolu: -Bakın Seren hanım doğru diyor, İstanbul’a gelen Menemen Çayı’ndan rakı bira akıtacağız… İngilizler Çin’i iki yüzyıl afyonla uyuttu.. Şimdi üretim fazlası rakıyı düşünün Çin’e ihraç ediyoruz… Kavala serbest kalsın İpek Yolu’ndan boru hattıyla rakı bira akıtacağız! Çin Modeli öyle olmaz Recep Tayyip… Çin’e Kavala’yı göndereceğiz!

-Sayın Kılıçdaroğlu hakikaten Kavala çok yakışıklı çocuk!

Serengil: Siz vallahi kafayı sıyırmışsınız! Ben size ne diyorum, Can Yaman hakikaten yakışıklı çocuk, aşmış aşmış, o ne öyle vücut kaslar, duruş, karşıdan baktığında erkek görüyorsun…

Kılıçdaroğlu: -Hakikaten Can Yaman çok yakışıklı çocuk! Can Yaman Türkiye’ye bir dönsün Cumhuriyet’i yeniden inşa edeceğiz!

-Hakkaten çok yakışıklı…

Serengil: Ben size ne diyorum, Can Yaman bu ülkenin en değerli ihraç malı, bakın İtalya’yı sallıyor!

Kılıçdaroğlu: -Seren hanım kesinlikle doğru diyor, Can Yaman…

-Sayın Serengil hanım, Sayın Kılıçdaroğlu, tamam, röportaj için teşekkürler, hepimiz Can Yaman’da anlaştık.

Serengil: -Beni konuşturmadınız, hep aynı Kavala Kavala kafa .iktiniz be, konuyu değiştirmek istiyorum, bakın, Can Yaman’ın yeni dizisi başlıyor, İspanya’yı sallayacak…

Kılıçdaroğlu: -Seren hanım doğru diyor, Can Yaman hakkaten yakışıklı çocuk!

-Bence de Can Yaman çok yakışıklı! Sayın Kılıçdaroğlu, sanki diliniz sürçtü, Kavala diyecektiniz, yanlışlıkla ağzınızdan Can Yaman çıktı..

Kılıçdaroğlu: -Yo hayır ben ne dediğimi biliyorum, Can Yaman hakkaten yakışıklı çocuk! Yani Seren hanım da kabul edecek… Can Yaman, Orhan Pamuk, Fazıl Say, Uğur Dündar, Ahmet Altan, bunların hepsi yakışıklı çocuk!

Serengil: -Ulan siz ne sığır laf anlamaz sapık adamlarsınız, ne öyle sığırları araya karıştırıyorsun, ne diyorum, gerisini unutun, Can Yaman dışında adam tanımam, hakkını vermek lazım, hakikaten yakışıklı adam!

Seren Serengil ve Kılıçdaroğlu’yla röportaj 

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

12 Yorum

 1. 5 ay önce

  Yemin ediyorum okurken yoruldum. Ama maalesef güzel Türkiyemin geldiği durum bu. Ya Allah aşkına ne oldu bize değerlerimize diye Nihat bey dışında soran rahatsız olan yok mu?.
  Üzülüyorum gerçekten üzülüyorum. Ömrümüzden 20 yıl boşa gitti.

  Cevapla
 2. 5 ay önce

  Durumumuz budur :)

  Cevapla
 3. 5 ay önce

  İzahı olmayan şeylerin mizahını yapan adam : )

  Cevapla
 4. 5 ay önce

  Nihat Abi’den serinin 2. bölümü :) Devamını bekliyoruz

  Cevapla
 5. 5 ay önce

  Yine çok güzel bir yazı elinize sağlık

  Cevapla
 6. 5 ay önce

  Ayniyle vaki, sabah akşam değişmeyen bu konuları dinlemekten herkese gına geldi. Yazıyı okurken düşündüm, biz kime oy vereceğiz bu durumda. Kalemine beynine sağlık Nihat Genç. Ayağına taş değmesin.

  Cevapla
 7. 5 ay önce

  Bu tip yazilar sıkıcı oldu … Yapmayın şunu

  Cevapla
 8. 5 ay önce

  Mert iyi yarışmacı. Potansiyeli var ama göstermiyor. Sakinliğini korursa kor hepsine.

  Cevapla
 9. 5 ay önce

  Efsane Lumumba’dan bahseden bir tane Türk aydını görmemiştim.

  Cevapla
 10. 5 ay önce

  Abi n’olur bir dahakine Petek Dinçöz ve Serdar Ortaç ile söyleşi yap.

  Cevapla
 11. 5 ay önce

  :)
  :(

  Cevapla
 12. 5 ay önce

  Süleyman Soylu _Bülent Ersoy
  Devlet Bahçeli _Cemil İpekçi röportajı isteriz sayın Nihat Genç hadi bakalım.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!