‘Şeriat yükleniyor’ diye paylaştı! Yüzlerce kişi cübbe ve sarıklarıyla yürüdü

İstanbul Arnavutköy'de yüzlerce kişi, caddede cübbe ve sarıklarıyla 'teşrik tekbiri' getirerek yürüyüş yaptı. Yürüyüşün görüntüleri 'Müdafa-i İslam Hareketi' isimli dinci yapının başında bulunan Erdem Özveren "Şeriat is loading..." (Şeriat yükleniyor...) notuyla paylaştı.

featured

İstanbul Müftüsü Safi Arpaguş’un katılımıyla Arnavutköy Taşoluk Yeşil Camii Kuran Kursu’nda hafızlığını tamamlayan 393 kişi için ‘icazet töreni’ düzenlendi.

‘Gazete Manifesto’nun haberine göre İstanbul Arnavutköy’de yüzlerce kişi, cübbe ve sarıklarıyla cami önündeki caddede ‘teşrik tekbiri’ getirerek yürüyüş düzenledi.

Yürüyüşün görüntüleri İsmailağa cematinin sosyal medyada önde gelen isimlerinden olan, ‘Müdafa-i İslam Hareketi’ isimli dinci yapının başında bulunan Erdem Özveren “Şeriat is loading…” (Şeriat yükleniyor…) notuyla paylaştı.

ATATÜRK’E HAKARET EDEN MUSTAFA DEMİRKAN DA KATILDI

Aykırı’nın haberine göre, geçen sene Mayıs ayında Ayasofya’da gerçekleştirilen icazet töreninde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef alarak “Zalim ve kafir” diyen Mustafa Demirkan da Arnavutköy’deki törene katıldı.

İSTANBUL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN PAYLAŞIM

İstanbul Müftülüğü’de icazet törenine ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Müftülük, Atatürk’e hakaret eden Demirkan ile birlikte törene Müftüsü Prof. Dr. Safi Arpaguş’un da katıldığını duyurdu.

‘Şeriat yükleniyor’ diye paylaştı! Yüzlerce kişi cübbe ve sarıklarıyla yürüdü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 8 ay önce

  İsmail Ağa dedikleri şahısın kim olduğunu bilen gerçek Cumhuriyetçiler bunları gömer Atatürk sarıklı astı diyorlar.
  Satılmış vatan hainlerini astı

 2. 8 ay önce

  “Load” kelimesi tehlikelidir.Çok yerde kullanılır.Türk ” Load” yapınca baştan aşağı sıvanma söz konusudur.Hazırda peçete tutmak lazım!

 3. 8 ay önce

  Bütün devrim kanunlarından daha fazla Laikliğe ihtiyacımız var, hem de daha fazla!!!

 4. 8 ay önce

  din adamlarının çoğu halkın parasını hak etmeden yerler ve ALLAH’ın yolundan saptırırlar. Tevbe suresi 34. ayet
  Kendilerine ve çevrelerine hiç bir katmadeğer katmayan partzit ve asalak gibi insanların emeğini maaş adı altında çalanların itibar gördüğü bir yerde medeniyet olmaz.
  Haryy poter gibi adra kadabra diyerek sevap kazandığını , manevi huzur verdiklerini zanneden insanlar dünyanın neresinde medeniyet kurmuş.

  Ve En Önemlisi : en basitinden peygamberin Kur’anı sonraki nesillere aktarmak için yazdırma gibi bir girişimimi olmaması tek başına yeter
  daha ne olması gerekir anlamıyorum

 5. 8 ay önce

  İngilizlerin istediği müslümanlar bunlar. İlmi bilimlere çalışmanın da sevap olduğunu güzel unutturdular bize.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!