Sert sözlerin ardından… ‘Ali Koç ile İmamoğlu görüştü’ iddiası

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un 8 Mayıs tarihinde özel bir görüşme yaptığı öne sürüldü.

featured
service

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu‘nun FB Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar’ı ziyaretinde taktığı kravat ve Dündar’a hediye ettiği kitabın ardından başlayan tartışmaya sert girmişti. Son Yüksek Divan Kurulu toplantısında İmamoğlu’na sert sözlerle yüklenen Koç, “İnşallah Fenerbahçelilerin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sayın İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez” ifadelerini kullanmıştı.

İmamoğlu ise sosyal medya hesabından verdiği yanıtta “Koç Grubu YB BV. Ali Koç’un açıklamasını dinledim. ‘İmamoğlu Koç Ailesi’nin Projesidir’ komplosunu yıktığı için teşekkürler. İktidara toz kondurmamasını camianın takdirine bırakıyorum. Fenerbahçe’nin her zaman yanındayım. Bu dilin saygın Koç Ailesi’ne zarar vermemesi dileğiyle…” ifadelerine yer vermişti.

EROL BİLECEK’İN OFİSİNDE GÖRÜŞTÜLER

Sözcü yazarı Aytunç Erkin, bugünkü köşesinde, tartışmanın ardından İmamoğlu ile Koç’un 8 Mayıs günü görüştüğünü iddia etti. Erkin’in yazının ilgili bölümü şu şekilde:

“Şimdi geliyoruz kulislerdeki iddiaya: 7 Mayıs’ta yaşananların ardından telefon trafiğinin gerçekleştiği belirtildi.

8 Mayıs Pazar günü de Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Başkan Vekili, iş insası Erol Bilecik’in ofisinde bir araya geldi. Görüşmede, İmamoğlu’nun Dündar’ı ziyaretinden 7 Mayıs’a kadar geçen sürede yaşananların masaya yatırıldığı ifade edildi. Kravat, kitap, forma ve sert sözlerin ağırlığının da gündeme geldiğini tahmin etmek zor değil! Fenerbahçe ve İBB kaynakları, kendilerinin açıklama yapmalarından çok, iki başkanın açıklama yapmasının doğru olduğunu savundukları için detaya girmek istemiyorum. Bir özür oldu mu ya da hassasiyetler konusunda neler söylendi bunu da yakın zamanda öğreneceğimizi düşünüyorum. Sonuçta… Sert açıklamalardan bir gün sonra yapılan görüşmeyle “buzların çözüldüğü” kanısındayım.”

Sert sözlerin ardından… ‘Ali Koç ile İmamoğlu görüştü’ iddiası

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Ekrem hemen geri vitese takmıştır, Fenerbahçe Cumhuriyeti diye boşuna demiyoruz..😀 feto nün basaramadigina sen hiç bulaşma bence Ekrem..Sayın Fenerbahçe Yöneticilerine de bır taraftarı olarak naçizane tavsiyem “hırsız ve yolsuzlarla iş yapmayın” temiz,pak olun ki Cumhuriyet yaşasın.

  2. 1 hafta önce

    koc nerden bakılırsa bakılsın ıs adamıdır. cıkarı once gelır. cıkar ve haysıyet onlarda yanyana gelmez.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!