‘Sessiz İstila’ gözaltısı… Hande Karacasu serbest bırakıldı

Göçmen sorununa değinen 'Sessiz İstila' videosunu yayınlayan spiker Hande Karacasu, gözaltına alınmasının ardından serbest bırakıldı.

featured
service
Spiker Hande Karacasu gün içinde Youtube hesabından ‘Sessiz İstila’ isimli videoyu yayınlamıştı.Karacasu videoyu sosyal medya hesabından “Göktuğ’un müstakbel anne ve babası oğullarının doktor olacağı hayaliyle kutlu günü bekliyordu. O yıl Suriye’de iç savaş patladı. Türkiye’ye stratejik göç başladı 2043 yılına gelindiğinde Göktuğ doktor olamadı.” paylaşımıyla duyurmuştu.

Karacasu videonun yayınlanması nedeniyle gözaltına alındı. Emniyet Genel Müdürlüğü’nden (EGM), yapılan açıklamada Hande Karacasu’nun Sakarya’da gözaltına alındığı belirtildi. Açıklamada Karacasu’nun video içeriğinde sığınmacılar ve düzensiz göçmenlerle ilgili bilgileri manipüle edip gerçekleri çarpıtarak yayınladığı iddia edildi.

Karacasu bir süre gözaltında tutulduktan sonra serbest bırakıldı. Haberi Ayyıldız Hareketi Genel Başkanı Yusuf Karaoğlu duyurdu.

‘Sessiz İstila’ gözaltısı… Hande Karacasu serbest bırakıldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Türk milletini dizi de dizi de dizi de dizi de protesto yapıyor diye terörist gösteren insanlar provokatör olarak alınmıyor ama bu kadın bir gerçeği anlatıyor diye alınıyor. Türk milleti için bir şeyler yapıyor diye Atatürk’ü idam etmek isteyen Vahdettin’in torunları

 2. Bu gözaltı madalyadır.

 3. 2 hafta önce

  Doğu Perinçek ve müritleri kahrolmuşlardır. Bu haberi kolay kolay yayınlamazlar bile. Halkımız Vialand Park’ta coşkuyla bayram kutlarken bu “provokatörler” iştahla tutuklanmışken serbest bırakmak da ne can sıkıcı şimdi.

 4. 2 hafta önce

  yusuf karaoğlu teşekkürler mücadeleniz için minnettarız hande karacasu

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!