Silahlı-kılıçlı poza gözaltı

Çok sayıda uzun namlulu silah ve kılıçla görüntü çekip sosyal medyada paylaşan Küçükçekmece Rizeliler Derneği Başkanı Ahmet Sivri gözaltına alındı.

featured

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “25 Temmuz’da pompalı tüfek, kılıç gibi silahlarla yapılan paylaşımlarla ilgili yapılan araştırmalarda; Görüntülerde yer alan Ahmet Sivri, aynı gün saat 17.00 sıralarında Küçükçekmece ‘de yakalanarak muhafaza altına alınmış, şüphelinin ikametinde, işyerinde ve başkanlığını yaptığı dernek adresinde gerçekleştirilen eş zamanlı aramalarda görüntülerde yer alan uzun namlulu silahların tamamı ve kılıç ele geçirilmiş, yapılan incelemelerde silahlardan 5’inin ruhsat tarihinin dolduğu belirlenmiştir” denildi.

Hakkında “6136 Sayılı Kanuna Muhalefet” suçundan işlem yapıldığı belirtilen Sivri’nin adli makamlarca serbest bırakıldığı kaydedildi.

Küçükçekmece Rizeliler Derneği Başkanı Ahmet Sivri’nin, elinde kılıç ve masasında çok sayıda silahla poz verdiği görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu.

Ahmet Sivri, el ile yemek yediği bir videonun dolaşıma girmesinin ardından sosyal medyanın gündemine gelmişti. Sivri’nin, söz konusu videoda, “Artık elle yemeye de başladık, arkadaşlarla beraber. Hep beraber elle yiyoruz” ifadelerini kullandığı görülmüştü.

 

thumbnail
İlişkili Haber

Dernek değil cephanelik… Elle yemek yiyen başkandan silahlı-kılıçlı poz

Silahlı-kılıçlı poza gözaltı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. bu kadar ciddi guvenlik sorunu olan baska bir ulke yoktur herhalde yazik su geldigimiz hale

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!