Şimdi de Marmaray boks ringine döndü

Marmaray'da iki yolcu arasında tekmeli yumruklu kavga çıktı. O anlar başka bir yolcu tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

featured

Olay, sabah saatlerinde Maltepe, Marmaray’da meydana geldi. İki yolcu arasında henüz bilinmeyen nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü.

Diğer yolcular kavgayı ayırmak istedi. Marmaray’ın, istasyonda durmasıyla bazı yolcuların “Güvenlik yok mu?, Güvenliğe haber verin?” diye bağırdıkları görüldü. Diğer yolcuların da araya girmesiyle duran kavga, taraflardan birinin diğerine “Seni bıçaklarım” demesiyle tekrar başladı. Kavga iki kişinin Marmaray’dan inmesiyle son buldu.

O anlar başka bir yolcu tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi.

METRODAKİ KAVGA DA BOKS MAÇINI ANDIRMIŞTI

Geçen aylarda Bayrampaşa Otogar Metro İstasyonu’nda 2 kişi istasyonda bilinmeyen sebeple birbirleriyle tartışmıştı. Bu sırada başka bir yolcu araya girerek tartışmayı sonlandırmak istemişti. Bu sefer taraflardan biri araya girmesine sinirlendiği yolcuyla tartışmaya başlamıştı ve tartışma kısa sürede metro içinde kavgaya dönüşmüştü. Yumrukların havada uçuştuğu kavga kameralara yansımıştı.

Şimdi de Marmaray boks ringine döndü

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!