Sinan Ateş cinayeti sanıkları suç makinesi çıktı… Katil 7, azmettirici 20 suçtan aranıyormuş!

Sinan Ateş suikastine ilişkin davada adı geçen 22 sanıktan 14'ünün suç dosyasının kabarık olduğu ortaya çıktı. Cinayetin azmettiricisi Doğukan Çep'in cinayet gerçekleştiği sırada başka bir cinayet dahil 20 suçtan arandığı öğrenildi.

featured

Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş suikastine ilişkin dava açılan 22 sanıktan 14’ünün sabıkalı olduğu ortaya çıktı.

Sözcü yazarı İsmail Saymaz’ın aktardığına göre, suikast gerçekleştiğinde tetikçi Eray Özyağcı’nın yedi, azmettirici Doğan Çep’in 20, gözcü Suat Kurt ve motosikletle tetikçiyi kaçıran Vedat Balkaya bir suçtan aranıyordu. Hem Özyağcı’nın hem Çep’in cinayetten arama kaydı vardı.

Eray Özyağcı

“Suç listesi kabarık” diyen Saymaz, “Cinayet, yaralama, suç örgütü yöneticiliği, uyuşturucu kullanmak ve satmak, kapkaç, gasp, yağma, hayvan hırsızlığı, kalpazanlık, göçmen kaçakçılığı, cinsel taciz” diye yazdı.

Doğukan Çep

Sinan Ateş cinayeti sanıkları suç makinesi çıktı… Katil 7, azmettirici 20 suçtan aranıyormuş!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. bu tiplerden bolca mevcut ülkede çok aramamışladır.mhp eski ülkücüleri dövdürme vakalarında da aynı yöntemi kullanmıştı.siyasi parti maskeli oluşum.normal işleyen bir hukuk devletinde 50kere kapatılırdı mhp. ama hdpnin hüdaparın bile devlet açılışlarına girdiği tabloda mhpde kendine bir köşe kapmış.

  2. savci isteseydi (eger hukumet isteseydi) polis bunlari eliyle koymus gibi yakalardi. Kullanim amacli bunlara yol veriyorlar, kullandiktan sonra da harciyorlar. Bunlarin araniyor olmasi ve Turk polisinin bunlari bulamiyor olmasi kesinlikle ama kesinlikle imkansiz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!