‘Sinan Oğan tarafından tehdit ediliyorum’

Ozan Özcan isimli bir genç, X üzerinden Sinan Oğan'ın tehdidine maruz kaldığını ileri sürdüğü bir video paylaştı.

featured

VERYANSIN TV

Ozan Özcan isimli genç; 2023 Cumhurbaşkanı seçimlerine Ata İttifakı adayı olarak giren, ikinci turda ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan’ın kendisine X üzerinden tehdit mesajı attığını iddia ettiği bir video paylaştı.

Özcan’ın “Sinan Oğan tarafından tehdit ediliyorum” notuyla paylaştığı ekran kaydında, Sinan Oğan’ın onaylı hesabından “Bak kardeşim uzun süredir eleştiriyorsun demokrasinin gereğidir diyerek görmezden geliyoruz. Ancak haddini aşmaya başladın, eleştiri ile hakareti karıştırırsan hesabını verirsin! Haddini bil!” şeklinde mesaj geldiği görülüyor.

Veryansın Tv’nin ulaştığı Ozan Özcan, Sinan Oğan hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İşte o video…

 

‘Sinan Oğan tarafından tehdit ediliyorum’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 25 Mart 2024, 20:26

    Adam dava açarım demeye getirmiş. Hemen korkmasın klavye delikanlıları da.

  2. Kibiri ve zihin sefaletini gördün mü Altan?Demokrasi diyor gereğidir diyor sonra kendini ihbar eden kibiri dayanamayıp araya giriyor görmezden geliyoruz diyor.Perişan akıl.Demokrasilerde eleştiri görmezden gelinmez,değerlendirilir o eleştiriden faydalanılır ve eleştiri gerçekle örtüşmüyorsa gerçek arz edilir ki eleştiri hükmünü yitirir dimi Altan?Mesela ikinci turda kaç lira aldın diyerek eleştiride bulundum.Buyur beni mahçup et,rezil olayım filan.Otur sıfır!

  3. Dogrusu, demokrasinin geregi diye saygi duymak. Gormezden gelmek degil. Bunlarin beyin bu sekilde calisiyor iste. Bir de marifetmis gibi yaziyorlar. Imza’yi nakte donusturme uzmanlarindan aksini zaten beklemiyor kimse. Bir imza en az 1,200 TL.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!