Sinan Oğan’dan Ümit Özdağ’a destek…

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'Soros çocuğu' sözlerine yanıt verdi. Oğan, "Ümit Özdağ yarın saat 11.00 ’da bakanlık önünde olacağını açıkladı. Aynı saatte ben de orada olacağım. Soylu ve Çataklı gelsinler yüzümüze söylesinler!" dedi.

featured
service

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Bu hayvandan aşağı bir adamdır” ve ‘Soros çocuğu’ sözlerine Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sert yanıt verdi.

Özdağ yaptığı açıklamada, “Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanı sıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız. Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle!” ifadelerini kullandı.

Eski MHP Milletvekili Sinan Oğan da, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Soylu ve yardımcısı Çataklı’nın aynı programda kendilerini de hedef aldığını ifade etti.

SİNAN OĞAN: BEN DE GELİYORUM

Özdağ’ın İçişleri Bakanlığı’na gideceğini hatırlatan Oğan, kendisinin de Özdağ ile birlike bakanlık önünde olacağını söyledi.

Oğan, Soylu ve İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı da etiketleyerek “Ümit Özdağ yarın saat 11.00 ’da bakanlık önünde olacağını açıkladı. Aynı saatte ben de orada olacağım. Soylu ve Çataklı gelsinler yüzümüze söylesinler!” ifadelerine yer verdi.

Oğan bir başka paylaşımında Erdoğan’a çağrı yaparak “İçişleri Bakanının ağzını topla! Süleyman Soylu’ya anlatır gibi tekrar söyleyeyim. Senin de okuduğun gibi TOPLAM 10 milyon sığınmacı var, 6 milyonu Suriyeli. Onun bunun çocuğu kim biliyor musunuz? Sümüklü FETO’ya methiye düzenler. Şükür biz onlardan olmadık hiç!” dedi.

 

Oğan daha sonra yaptığı paylaşımda Ümit Özdağ’ın kendisini aradığını belirterek şunları yazdı:

“ben yarın tek başıma gideceğim, senin gelmen olayı (tek başına olmaktan çıkarır) dedi. Ben de bu kararına saygı duydum.”

Sinan Oğan’dan Ümit Özdağ’a destek…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 hafta önce

  vatansever cephe.

 2. 2 hafta önce

  adaletin yok edildiği, işin ehline verilmediği, kula kulluk yapıldığı, tbmm pasif olduğu, devlet kurumlarının çöktüğü, halkın hazinesinin yağmalandığı halkın korkup zombi gibi olduğu bu dönemde bence akp bu söylemleri bilerek yapıyor. tarih tekerrür edecek. iç savaş kaos çıkarıp olağanüstü hail ile seçime gitmek yada seçimi iptal etmek istiyorlar. Çünkü kaybettiler. Ak seçmen oy vermeyecek.
  Ümit Özdağ haklı. ülke silahsız istilaya uğramış vaziyette. endişeliyim seçimde akp gitmez, bu ekonomi düzelmez, enflasyon bu hızla artmaya devam ederse açlık kıtlık ve iç savaş çıkacaktır. Sonrası malum abd işgali ve savaş. 2002 ABD BOP PLANINI ve haritasını googledan herkes okusun öğrensin. BOP eş başkanı görevini tamamlamak üzere. Millet İttifakı ne yapıyor toplantı ve boş çene yarıştırıyor. Oyum ZAFER PARTİSİNE.

 3. 2 hafta önce

  Eğer liyakati boşlayıp böyle “yandaş/yobaz” örgütlenmesi yaparsanız bulduğunuz adamlar bir rezaletten öbürüne sürüklenecektir. Ancak halkımızın gözünü maalesef bu olaylar açmıyor. Ama halkın gözünü açacak olan nedir biliyor musunuz? Elindeki torbasında dört tane patates, üç tane soğan ile alışverişini tamamlayıp evine dönen insanlar görüyorum. Bu insanların önünden iktidarı sarı muhalefet bile kurtaramayacak.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!