Sokak ortasında vurulan Pelin Ceylan 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti

Ankara'nın Çankaya ilçesinde, eski eşi Mehmet Eroğlu'nun (55) tabancaya vurup bir süre başında beklediği 3 çocuk annesi Pelin Ceylan (47), tedavi gördüğü hastane 12 gün sonra hayatını kaybetti.

featured

Ayrancı Mahallesi Hoşdere Caddesi’nde 12 Aralık’ta, markette karşılaşan Mehmet Eroğlu ile geçen yıl boşandığı Pelin Ceylan arasında çıkan tartışma, büyüdü. Mehmet Eroğlu, yanında bulunan tabancayla sokakta Ceylan’ı vurdu. Mehmet Eroğlu, yere yığılın Ceylan’a bir kez daha ateş etti. Bir süre elindeki tabancayla eski eşinin başında bekleyen ve kimseyi yaklaştırmayan Mehmet Eroğlu, daha sonra kaçmaya çalışırken polis tarafından yakalandı.

Taksiyle Çankaya ilçesindeki özel hastaneye götürülen Pelin Ceylan, hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınırken, eski eşi Mehmet Eroğlu ise işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı. 3 kez cerrahi müdahale geçiren Ceylan, uygulanan tedavilere olumlu yanıt vermedi. 2 gün önce de beyninde ödem oluştu. Hastanede 12 gündür yaşam savaşı veren Pelin Ceylan, bugün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

PELİN CEYLAN’A ACI VEDA

Pelin Ceylan (47) için Karşıyaka Mezarlığı’ndaki Ahmet Efendi Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi. Burada kılınan namazın ardından Ceylan’ın cenazesi Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi. Hayatını kaybeden kadının komşusu Banu Lökbaş, Ceylan’ın hayat dolu birisi olduğunu belirterek, “2 yıldır komşuyduk. Her gün birbirimize gider gelirdik. Çok erken oldu, üzdü bizi. Çocuklarını çok severdi.” diye konuştu.

Sokak ortasında vurulan Pelin Ceylan 12 günlük yaşam mücadelesini kaybetti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!