Son hali şaşırttı… Müge Anlı’daki Zeynep Ergül TikTok’ta ortaya çıktı

featured

Müge Anlı ile Tatlı Sert, akılalmaz bir olayla sarsılmıştı. Yıllar önce işlenen bir cinayetin şans eseri ortaya çıkması hem izleyicileri hem adli makamları şaşkına çevirdi. Bu cinayetin arkasındaki isimlerden biri de Zeynep Ergül’dü. Ergül, programa bağlanan izleyiciler tarafından birçok suçla itham edildi.

Aslında Mehmet Muharrem Elbay cinayeti, Zeynep Ergül programa katılmadan yıllar önce işlenmişti fakat yeterli delil bulunamadığından dosya kapatılmıştı. Kayıp kızını aramak için programa başvuran Zeynep Ergül, ilk önce kızının kendisi hakkında yaptığı açıklamalarla gündem oldu. Ergül’ün kızı, annesinin engelli raporu alıp dilenmek için sürekli yalan söylediğini ve kendisine kötü davrandığını söyleyerek eve dönmek istemediğini belirtti. Zeynep Ergül ise gırtlak kanserinden görme engeline, duyma engelinden ‘çıtlak’ kola kadar birçok hastalığa sahip olduğunu söyledi. Üstelik yürüyüşünü değiştiren ve bayılma numarası yapan Ergül, o dönem felçli olduğunu dile getiriyordu.
Kızının bulunmasının ardından Zeynep Ergül ve ailesinin yıllar önce işlenen Mehmet Muharrem Elbay cinayeti ile bağlantılı olduğu kesinleşince cinayet dosyası tekrar açıldı. Her seferinde suçlamaları reddeden Ergül, kendini savunurken ‘Taş yere düşmeden çıngırdar mı?’, ‘Beni kınayan benim gömleğimi giysin.’ gibi özlü sözlerle hafızalara kazındı. Özellikle çocukken Şeker Kız Candy’yi izlemek istediğinde abisinin onu dövdüğünü anlatması stüdyoda duygusal anlar yaşanmasına sebep olmuştu.

TUTUKLANMIŞTI

Zeynep Ergül’ün eski eşi de cinayetin içinde olan isimlerden biriydi ve programın ilerleyip çok ses getirmesine dayanamayarak cinayeti itiraf etti. Cinayetle ilgili olarak tutuklanan isimler arasında yer alan Zeynep Ergül, delilleri yok etme suçlamasıyla hâkim karşısına çıktı. Zeynep Ergül’ün yanı sıra Mehmet Muharrem Elbay’ın kızının kulağına adını okuyan Zeynep’in ağabeyi Cahit Ergül de tutuklandı.

Zeynep Ergül’ün tutuklanmasının ardından cezaevi süreci başladı. Tam 25 ay boyunca hapishanede kalan Ergül, mahkemede 4 yıl ceza aldı ve içeride yattığı süre göz önünde bulundurularak tahliye edildi. Ergül’ün ağabeyi ve diğer sanıklar ise müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

SON GÖRÜNTÜSÜ ŞAŞIRTTI

Birkaç gün önce TikTok üzerinde yayımlanan bir videoda Ergül yeniden gündeme geldi. Zeynep Ergül’ün beraat ettikten sonra çekilen görüntülerinde birinin Öğretmenler Günü’nü kutladığı ve çok mutlu olduğu görülüyordu. Üstelik videoda tıpkı programda yaptığı gibi özlü sözler söylüyordu. Videoyu yayınlayan hesap da Zeynep Ergül’e teşekkür eden bir açıklama yaptı.

Son hali şaşırttı… Müge Anlı’daki Zeynep Ergül TikTok’ta ortaya çıktı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!