Şort giydiği için kadına saldıran adamın sosyal medyasında takip ettiği kişiler şaşırtmadı

featured

İstanbul Fikirtepe’de şort giydiği için Şebnem Tüfekçi adlı vatandaşa sözlü tacizde bulunan Yavuz Atsız adlı şahsın sosyal medya hesabında takip ettiği kişiler pes dedirtti.

İstanbul Fikirtepe’de Şebnem Tüfekçi adlı bir vatandaş şort giydiği gerekçesiyle Yavuz Atsız isimli bir erkeğin sözlü tacizine uğradı. Tüfekçi saldırıya uğradığı anları ise ‘Bu ülkede sadece şort giydiğiniz için sokakta yürürken bir anda ahlaksız olabilirsiniz. Babanıza hakaret edilebilir. Bana hakaret eden bu kişinin yüzünü herkes görsün diye paylaşıyorum’ ifadelerini kullanarak sosyal medyada paylaştı.

Yavuz Atsız’ın hesabını araştıran sosyal medya kullanıcıları ise Atsız’ın genellikle eskort hesapları takip ettiğini gördü:

Şort giydiği için kadına saldıran adamın sosyal medyasında takip ettiği kişiler şaşırtmadı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 1 sene önce

  Şunun gibi dört ayaklıdan iki ayaklıya evrim geçirmiş hayvanlara uygulanacağını bilsem idam gelsin diyeceğim ama bu hükümetle böyle bir şeyin olamayacağını bildiğim için isteyemiyorum.
  Yani bu canavarın kime ne faydası olacak ki bu kafayla? Boşa dünya kaynaklarını tüketiyor.

  Cevapla
 2. 1 sene önce

  Biraz farkındalık sahibi kişilerin çok kolay fark edebileceği bir şey var; ülkenin insan malzemesi inanılmaz bozulmuş durumda, azıcık bilinçli birisi için bu ülke insanıyla bir arada yaşamak cehennem azabı. Fakiri zengini okumuşu okumamışı dinlisi dinsizi genci yaşlısı şehirlisi köylüsü hepsi birbirinden berbat durumda. Böyle insan malzemesi olan ve borca batmış bu ülke muhakkak batacaktır, doğa yasası bu.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!