Sosyal medya yıkıldı… Gülse Birsel sadrazam torunu mu? Yanıt verdi…

Kocaeli'de yaşayan Nilüfer Akcoşkun Bozbağ, 43 yaşında sadrazam torunu olduğunu öğrendi. Annesinin vefatından sonra ortaya çıkan gerçekle harekete geçen Bozbağ, torunu olduğu Melek Mehmed Paşa'ya ait vakıflardan hak talep edebilmek için dava açtı. Bozbağ'ı sosyal medya kullanıcıları ünlü oyuncu ve senarist Gürse Birsel'e benzetti. Twitter'da gündem olan Birsel'den ise açıklama geldi.

featured

Kocaeli’de yaşayan 43 yaşındaki Nilüfer Akcoşkun Bozbağ, 2021 yılında annesini kaybettikten sonra Çeşme’deki akrabalarıyla tanıştı. Edindiği bilgilerin peşine düşen Bozbağ, Sadrazam Melek Mehmed Paşa’nın 6’ncı kuşak torunu olduğunu öğrendi.

ATV Haber’in haberine göre Bozbağ, Melek Mehmed Paşa’ya ait İstanbul ve Çeşme’deki vakıflardan hak talep edebilmek için dava açtı.

GÜLSE BİRSEL’E BENZETİLİNCE…

Bozbağ, sosyal medya kullanıcıları tarafından ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel’e benzetildi. Birsel, sosyal medyada ‘TT’ olunca konuyla alakalı açıklama yaptı.

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından konuyla ilgili şunları ifade etti:

“Merak edenlere açıklayayım: Hanımefendinin Aile Arasında’daki Mihriban karakterime benzerliği yüzünden sabahtan beri tt’de 1 numarayım! Dedelerim sadrazam değil İstiklal Savaşı gazisi. Çeşme’nin yarısı benim değil, evim bile yok. Çalışıp kazanıp alabilirim. Hanımefendiye de aynısını tavsiye ederim.”

İşte Gülse Birsel’in ‘Aile Arasında’ filminde canlandırdığı Mihriban karakteri:

Sosyal medya yıkıldı… Gülse Birsel sadrazam torunu mu? Yanıt verdi…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. cık cık evı bile yokmuş. vatan mıllet hayrına yazıp cızıyor. ne fedakar.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!