Sosyal medyadan tehdit yağdırdı: Reisin 10 milyon askeri var, hepsi hazır bekliyor

Sosyal medyada bir vatandaşın lüks aracından muhalifleri tehdit ettiği video gündem oldu. 

featured

Lüks otomobilinden Rayban gözlükleri ve Lacoste marka kıyafetiyle konuşan şahıs “Herkes akıllı olsun. Biz reisin askerleriyiz. Reisin 10 milyon askeri var. Hepsi hazır bekliyor. Reis parmağını oynatırsa cehennemi yakarız” dedi.

Söz konusu video sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyadan tehdit yağdırdı: Reisin 10 milyon askeri var, hepsi hazır bekliyor

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

33 Yorum

 1. hahahah cehennem odunu.. artistlik yapıyoor.. kim bilir kimlere güeniyor.. AKP gidince ne yapacak bu kafirler merak ediomm :))

 2. Boncuk ya ne kadar sevimli, aracın döşemesi beyaz. 😀😀😀

 3. 11 ay önce

  Bozkurt işaretini ümmetçiler yapar olmuş. Bu işaret İslamın değil, partilerin değil, kişilerin değil, Türklüğün sembolüdür ve bütün Türk dünyasına aittir. Sayın Bahçeli yarattığınız tablodan memnun musunuz? Bozkurtları çakallara boğdurttunuz. Bu adam iç savaş çığırtkanlığı yapıyor, ey savcılar mutlu musunuz? Bu adam seçim ortamının nasıl olacağını söylüyor, ey İçişleri Bakanlığı mutlu musunuz?

 4. 11 ay önce

  Baba mersedes diyorum, sakallarla tam uyumlu olmuş… koca cumhurbaşkanı ni sizin gibi adamların korumasına bırakmayız siz rahat olun onun arkasında 86 milyon var. Lâkin napalim sandıkta ne çıkarsa çoğunluğun kararına saygı duymak en başta senin gibi adamların uyması gerekir. Yoksa arkamda 5 milyon, 10 milyon var diye sokağa çıkmak, birilerini tehdit etmek bölücülüğün daniskasıdır. Millete hizmet etmek edrenalin yüklü bedenle mersedesin gaz pedalına yüklenmeye benzemez.

  • 11 ay önce

   Merak ettiğim diğer bir şey de bunlar o lüks mersedesleri bizim gibi işsiz üniversite mezunu tarikat cemaat takmamış bunlarla mücadele etmiş ve işleri elinden alınmış dinci olmadığımız için hiç bir ihalede iş yapamamış Türk halkından gasp edilen paralarla mı alınyor!

 5. 11 ay önce

  Çok güzel gaza gelmiş, müziğin etkisi

 6. 11 ay önce

  zekaya bak! Turk falan bisey diyor sonra da arapcilik yapmaya baslıyor. Şuna biri Gazi M.Kemal Atatürk’ün yazdığı ‘Medeni Bilgiler’ kitabını alıp armağan etsin. Vidyoda söylediği gibi gerçekten Türk ise ve içinde 2 gr Türklük kaldıysa belki özüne döner. ve arapçılık tan Uygar bir Türk olma seviyesine yükselir. Yazık!

 7. 11 ay önce

  Badelenmis zihniyetin oglanlari bunlar,.,

 8. 11 ay önce

  Açıkça Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama. Ayrıca tehdit.
  Kim akıllı olacak? Yani biat edin, kabul edin, zorlamayın, tekerimize çomak sokmayın; bedava kaçak işçi çalıştırarak 6 ayda bir cipimizi yenilememizi engellemeye teşebbüs etmeyin. Bu tezgaha erişmek için 100 yıl bekledik bir 100 yıl daha bekleyemeyiz mi diyorsun sakallı deccal?

 9. 11 ay önce

  Merak ettiğim diğer bir şey de bunlar o lüks mersedesleri bizim gibi işsiz üniversite mezunu tarikat cemaat takmamış bunlarla mücadele etmiş ve işleri elinden alınmış dinci olmadığımız için hiç bir ihalede iş yapamamış Türk halkından gasp edilen paralarla mı alınyor!

 10. Bir vakitler kefenliler vardı, reis bizi Suriye’ ye gönder filan geveliyorlardi.. sonra çoğu bedelli oldu..
  Bu da, aman arabasına iyi baksın, gün gelir kaçmak zorunda kalırsa kullanır..

 11. 11 ay önce

  Allah bir Allah bir diye böğüre böğüre başlayıp rte seçilmeyecek diye insan tehdit eden bunu da Allah’ı kullanarak yapan aklı tarikat sosu ile bulanmış akp’nin seçim’den sonra Türk milletinin karşısına çıkaracağı terörist

 12. 11 ay önce

  Arkadasi acilen bir cinci hocaya göstermek lazim. Bunun dilinden ancak o anlar.

 13. 11 ay önce

  Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama. Ayrıca tehdit var deyip savcı talep ederek hödö hödö yapanlar neden Kadir gecesi içki içip sosyal medyadan paylaşım yapanlara aynı muamelenin yapılmasını istemezler? Ya 2side yanlış deyin yada ona ayrı buna ayrı muamele istemeyin.

  • 11 ay önce

   At iziyle it izini birbirine karistiriyorsun. Kadir gecesi seysi dedigin tek bir fotograf, altinda kenarinda iki cumle yazi. Rabbim kabul etsin demis, belki etmistir. Sen Rab misinde Rab adina hukum vereceksin adami alip tutuklayacaksin, isinden gucunden edeceksin. Eger yaparsan musrik olursun. Ote yandan hirsiz, gaspci, teroristleri, ajanlari da tahliye edeceksin. Bu trapezoidin yaptigi video ise dogrudan tehdit, ve kiskirtma. O dediginden iste.

   • 11 ay önce

    Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama yada “HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA TAHRİK VEYA AŞAĞILAMA.” yazalım ki iyicene anlaşılsın.

 14. 11 ay önce

  cehennemi yakarmis, bak bak, laflara bak. Akpnin musrik munafik destekleyicilerinden sadece birisi. 15 temmuzda evinde cips yemediyse adam degilim.

 15. 11 ay önce

  Cahil.

 16. 11 ay önce

  Pudra şekeri kafası : )

 17. 11 ay önce

  Bu adamin akp li olduguna inanmam tam bir provakator provokasyonun parasini kim odedi arastirilmali milleti birbirine dusurmek istiyorlar

 18. 11 ay önce

  Pokemon

 19. 11 ay önce

  T.pini y.rdunu s… seni o lacoste gömleğinle gömerim.Akıl fakiri bağnaz.

 20. 11 ay önce

  Vatan haini it, az kaldı hepiniz yargılanacaksınız

 21. 11 ay önce

  Bu trol hem havlıyor, hem de kimliksiz kimliğini korktuğu için Bozkurt işaretinin arkasına saklıyor. Hiç bir Türk Milliyetçisi vatan ve milletten başka bir şahsa hele, hele hayatı Türk lük ve onun temsilcisi ülkücü harekete küfür hakarette geçmiş biri için, kılını kıpırdatmaz .Bu düpedüz bir korkak ak trol.

 22. bunlar reisin seçilemediği ilk gün bu süper imanlı müslüman kılığından, yeni reisin seveceği kılığa bürünürken yine üzüleceğim.. böyle bukalemunlar hep ödüllendiriliyor, karlı çıkıyor

  • 11 ay önce

   Tek yumrukla amel defterini kapatırım bunun Allah’ıma kitabıma.

 23. 11 ay önce

  Bu kafayla ancak ‘reisi’ yakarsınız. Halkın yanacak bir kalbur samanı bile kalmamış. Ama belli ki bazılarının yanacak çok fazla şeyi var. Ne ateşlerden geçmiş Türk milletini tanımamakta ve anlamamakta ısrar edenler için iyi bir haber yok! Tipinden, tişörtünden gözlüğüne ve içine oturtulduğu arabaya kadar aptalca bir özenle tasarlanmış bu provokatöre karşı tasarlanmış bir videoyu da hemen peşinden yayınlayabilirler. Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından bu tipin arka planına, dibine kadar incelenip gereğinin yapılmasını beklemek Türk vatandaşları olarak en doğal hakkımızdır.

 24. 11 ay önce

  Bu gerçekse bu 10 milyon asker hangi para ile besleniyor milletin hakkını bunlara da dağıtıyor demekki.Aagari ucret ve emekli maaşları boşa düşük değil 10 milyin askere bu kaynaklardan da besleniyor demekki.Eonominin neden battığı beli.10 milyin özel ordu beslemek.

 25. 11 ay önce

  Bu millet değil on milyon yedi düveli götlerine vura vura kovaladı,yoz köpek.

 26. 11 ay önce

  ziyaaaa… akp döneminde zenginleşmediyse ben birşey bilmiyorum.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!