Soylu ile Halk Tv spikeri arasında ‘İçerde bulur’ polemiği

Halk TV spikeri Şirin Payzın, Ekrem İmamoğlu'nun yargılanma süreci konuşulurken "Süleyman Soylu'yu içeride görme ihtimalimiz olabilir." demiş ve ardından sözlerini düzeltmişti. Süleyman Soylu, Payzın'ın konuşmasına sosyal medya hesabından "Kana susamış vampirler. Bir Başbakanın iki Bakanın kanını içtiler, yetmedi. Batı'nın ve Soros’un Operasyon Çocukları." diyerek tepki gösterdi.

featured

Halk TV’de Şirin Payzın’ın sunduğu Sözüm Var programında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu’nun yargılandığı davayla ilgili hukukçu Turgut Kazan’ın değerlendirmelerde bulundu.

Programda cumhurbaşkanının değişme ihtimali üzerine konuşan Şirin Payzın, “Süleyman Soylu’yu içeride görme ihtimalimiz olabilir.” ifadelerini kullandı. Payzın, daha sonra sözlerini düzelterek “Biraz önce, durumların değiştiğinde neler olabileceğini ve bunun böyle olmamasına atfen bir cümle söyledim ama yanlış anlaşılır. ‘Cezaevi olarak içeride bulur’ demedim, ‘Davanın içinde bulur’ anlamında söyledim.” dedi.

‘KANA SUSAMIŞ VAMPİRLER’

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Süleyman Soylu ise, şunları söyledi:

“İktidar değişince(!) Yanındaki majestelerinin hukukçusu ile temennileri Süleyman Soylu’yu içeride görmekmiş. Kana susamış vampirler… Bir Başbakanın iki Bakanın kanını içtiler, yetmedi. Batı’nın ve Soros’un Operasyon Çocukları… Elinizden geleni ardınıza koymayın.”

Soylu ile Halk Tv spikeri arasında ‘İçerde bulur’ polemiği

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. once sırın payzın kımdır ona bakmak lazım. ıkıncısı bakan sevıyesındekı bırının sokak agzı ıle konusmasını dogru bulmuyorum ama karakter meselesı.

  2. Bu tiplerin konusmasini duyunca bir an icin sadrazam Suluman efendiyi savunacak gibi oldum. Baska yerlerde kotunun iyisi olur, bu memlekette kotunun kotusu var sadece. Ne haliniz varsa gorun, yiyin birbirinizi. Zalimi zalime kirdirmak, Allah’in cokca uyguladigi bir stratejidir (Yasar Nuri Ozturk). Hepinizin cani cehenneme (Umit Ozdag).

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!