Soylu’dan Bahçeli pozu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP lideri Bahçeli ve parti yetkilileriyle birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

featured

Türkiye’nin deniz üzerine dolgu yapılarak inşa edilen ikinci havalimanı olan Rize-Artvin Havalimanı’nın açılışına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP’li Celal Adan, BBP lideri Mustafa Destici ve Tarım Bakanı Vahit Kirişçi’yle seyahat etti.

Soylu uçakta çektirdikleri hatıra fotoğrafını sosyal medya hesabından şu notla paylaştı:

“Milletimizin bir gurur gününe, bir muştusuna, Rize Havalimanı’nın açılışına, Ankara’dan Rize’ye Sn. Büyüğümüz MHP Gn. Bşk. Dr. Devlet Bahçeli, BBP Gn. Bşk. Sn. Mustafa Destici, Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişçi, Celal Adan Bey ve arkadaşlarımızla gidiyoruz. Hayırlı olsun.”

Soylu’dan Bahçeli pozu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

  1. 1 ay önce

    Kahraman mehmetlerimizin ve polislerimizin icraatlarının arkasına saklanıp kabadayılık yaptığı yetmiyor şimdi de MHP nin temsil ettiği düşünülen ilkelerin arkasına saklanıyor, çakma kabadayı.

  2. 1 ay önce

    Abd emperyalizmine soylemli ve eylemli her turlu girisen iki isim yan yana. Ataturkcu solcu vatansever gecinen emperyalizm usaklarinin kabusu bu adamlar.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!