Soylu’dan CHP’li Özgür Özel’e sert cevap: Örgüt yalakaları…

featured

Grup Yorum’dan Helin Bölek’in ölümü üzerine CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in yaptığı paylaşıma İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan sert cevap geldi.

Grup Yorum’dan Helin Bölek’in ölümünün ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı:

“Grup Yorum mensubu sanatçı Helin Bölek’in ölüm orucundayken yaşamını yitirmesinin üzüntüsü içindeyiz. Gün, ölüm orucunu sürdüren Mustafa Koçak ve İbrahim Gökçek’i yaşatmak için harekete geçme günüdür. Talepler yerine getirilmeli, toprağa yeni bir canın düşmesi engellenmelidir.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, CHP’li Özel’e cevabı çok sert oldu. Bölek’in örgüt talimatı üzerine CHP’li vekillerce hastaneden çıkartıldığını hatırlatıp örgüt yalakalığı yapmakla suçladı. Soylu sosyal medya hesabından şunları söyledi:

“Hastaneye kaldırıldığı halde DHKP-C’nin talimatıyla tedavisini engelleyerek hastaneden çıkartıp ölüme yatıran sizin milletvekilleriniz.

Ölümü kutsallaştırıp DHKP-C’nin değirmenine ölü taşıyan da sizsiniz  @eczozgurozel

Gerçek yüzünüz bir kere daha görüldü, örgüt yalakaları”

Soylu’dan CHP’li Özgür Özel’e sert cevap: Örgüt yalakaları…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 sene önce

  IcIsleri Bakani olan kisinin sözlerine bakin.Hangi ahlak kurallarina uyar bu sözler.Bir Ic Isleri Bakanina yakisiyormu böyle konusmak peki simdi Özgür Özelde ona Saray’in yalakasi derse ne olacak?83 Milyon insanin yasadigi ülkede Ic Isleri Bakani olan birisi eger milyonlarca insanin oy verdigi bir partinin sözcüsüne bu denli hakaret ediyorsa kimlere mesaj veriyor acaba?Bir insan ölmüs,o insanin ölümüne sevinenler polisi cenazede görevlendirip cenazenin Cemevine getirilmesini engelleyenler,Polisle vatandasi karsikarsiya getirenler acaba millete mi hizmet ediyor yoksa Fasizme mi?

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  S. Soylu ya katılmamak elde değil ychdpkklılar gemi iyice azıya aldılar. CHP hdpkklıların işgali değil tecavüzü altında.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  bunlarda şirazesınden ıyıce cıktı. hanı oy ıcın …..(hadı oyle demeyelım hakarete fılan gırer) kendılerını seytana satacakalr neredeyse.
  Bu kadar densız ortada bos gezen fıkırsız bu ulkeyı yıkmaya heveslı ajanları fetoculerı orgut sevıcılerı chp ye toplarsanız olacagı bu zaten. sagolasın dersımlı!!!

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Bu provakatoru(RasimÖzkan) neredden tanıyorum dıyordum hatırladım. bır ara a odatv ye de musallat olmustu. hdp lı bır densız. ılgılenmeyın bende yanıt verıp duruyordum hatırladım ve vazgecıyorum.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!