Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na video yanıtı: Mansur, Akşener, Ekrem ellerini ovuşturacak

Süleyman Soylu, video yayınlayan Kılıçdaroğlu'na "Devlete ve ülkeye attığın iftiralar yetmezmiş gibi filmci oldun. 4 sorunun 3'ü cevaplandı dördüncüsü de yarın. Bir de bizim soracaklarımızı bekle" dedi.

featured

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye’deki uyuşturucu kaçakçılığı, uyuşturucu baronları ve mafya üyeleriyle ilgili video yayınlayan Kemal Kılıçdaroğlu’na sosyal medya hesabından cevap verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; Türkiye’de yakalanan, öldürülen ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile fotoğrafı çıkan mafya ve uyuşturucu baronlarını içeren bir videoyu “Koca devleti, mafya bozuntularına ve kirli paralarına çamaşırhane yapanların, Allah bin belasını versin” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Videoda; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile çekilen fotoğraflar da yer aldı.

‘BİZİM SORACAKLARIMIZI BEKLE’

Süleyman Soylu, videonun paylaşılmasının ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada “FETÖ’cülerin, PKK’lıların ve bilumum kaçkınların sözcüsü Kılıçdaroğlu; Devlete ve ülkeye attığın iftiralar yetmezmiş gibi filmci oldun. 4 sorunun 3’ü cevaplandı dördüncüsü de yarın. Bir de bizim soracaklarımızı bekle. Üzülüyorum ama Mansur, Akşener, Ekrem ellerini ovuşturacak” ifadelerini kullandı.

Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na video yanıtı: Mansur, Akşener, Ekrem ellerini ovuşturacak

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 ay önce

    “FETÖ’cülerin, PKK’lıların ve bilumum kaçkınların sözcüsü Kılıçdaroğlu…” diye söze basliyorsan ve İçişleri bakanı isen; atacaksın adamı içeriye. Yoksa, aklı başında hiç kimse seni ciddiye almaz.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!