Soylu’dan Özdağ’a çok sert sözler: Hayvandan aşağı biridir

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı sert sözlerle hedef aldı. Soylu "Adam yerine koymam, kabul etmem. İnsan yerine koymam. Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur. Operasyon çocuğudur. Haysiyetsiz adam." dedi.

featured
service

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriyeli sığınmacılara ilişkin tartışmalarla ilgili TGRT Haber Ankara Temsilcisi Ercan Gürses’in sorularını yanıtladı.

Sığınmacı sorununa değinen “Sessiz İstila” isimli kısa filmi eleştiren Soylu, Ümit Özdağ’ın “Kısa filmin yapım masraflarını ben karşıladım” sözlerini hatırlatarak, “Sessiz İstila bir edepsizliktir. Bir yalandır ve bunu ortaya koyup bunu sosyal medya üzerinden toplumu tahrik eden ve direk hükümeti hedef alan saldırı ile karşı karşıyayız. Ümit Özdağ’ın yaptığı Soros taktiğidir” ifadelerini kullandı.

‘KİMİN SOROS TAKTİĞİNİ UYGULADIĞINI BİLİYORUZ’

Ardından Özdağ sosyal medya hesabı Twitter’dan Soylu’ya yanıt verdi.

Özdağ  “Soylu, Özdağ Soros taktikleri uyguluyor demiş. Soros taktiklerini kimin uyguladığını biliyoruz. Zafer Partisi, öğrenmesi gerekenleri Soros’tan deği, Toros’dan (Denktaş) ve onun temsil ettiği gelenekten öğrendi.” dedi. 

‘HAYVANDAN AŞAĞI BİRİDİR’

Özdağ’ın yanıtını Ercan Gürses canlı yayında okumak istedi. Soylu ise Gürses’e Özdağ’ın yanıtı okunduğu taktirde programı terk edeceğini söyleyerek, “Adam yerine koymam, kabul etmem. İnsan yerine koymam. Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur. Operasyon çocuğudur. Haysiyetsiz adam.” diye konuştu.

 

Soylu’dan Özdağ’a çok sert sözler: Hayvandan aşağı biridir

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

14 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Bir parti genel başkanı böyle hakaretlere hem de İçişleri Bakanı tarafından maruz kalıyor. Kendisine verilen düzgünce bir cevabı bile kendi hakaretlerinin yayınlandığı tv’den yayınlanmasını engelliyorsa büyük bir sorun var demektir. Biz sıradan vatandaşlar korkalım, ürkelim, pısalım, bırak sokakta yürümeyi falan perdeleri bile açmadan evlerimizde titreyerek oturalım mı yani? Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı kimin güvenliğinden ve huzurundan sorumlu? Kim kimi tahrik ediyor?

 2. 2 hafta önce

  Doğru yoldasın Ümit başkan. Bu kadar irinli ve kusmuklu taş atıldığına göre en Essahlısından meyve vermeye başlamışsın demektir. Karanlığa karşı zafer bizimdir.

  • 2 hafta önce

   Devletin memurusun, milletin hizmetindesin sayın soylu, varsa ortada suç çıkarır tutuklarsın, böyle ağır konuşmak yerine suçluyu ortaya çıkarmak bize olan borcunuzdur. Ve soruyorum size son iki yılda sınırlarımız içerisinde pkk mı daha çok suç işledi yoksa suriyeliler mi ?

 3. 2 hafta önce

  Türklüğü savunana karşı yapılan seviyesiz eleştiriler ile bu ne soyluluk ama…

 4. 2 hafta önce

  Son zamanlarda Ümit Özdağ a yapılanlardan görülen o ki Ümit Özdağ Türkiye ve Türkler le ilgili kötü planları olan birilerinin kuyruğuna basarak canlarını yakmış..

 5. Yoo,Özdağ soylu bir adamdır.Türk Çocuğu’dur.İyi bir insandır.Yalak ve yalancı değildir.Ne idüğü belirsiz dinciden iğrenen imanlı Allah evladıdır.Mafyacı tetikçi para köpeği tiplerle ismi cismi yanyana değildir.Dün laf ettiğine bugün,büzük korkusundan,yere kadar eğilip edep yerlerini sunmaz filan.Türk olarak,seçmen olarak,yurttaş olarak kendisini bu seviyede görüyoruz.Anladın?

 6. Ümit Özdağ hakkında incelemem gereken bir kaç nokta vardı. Bıraktım. Adam doğru yolda.

 7. 2 hafta önce

  suluman eger boyle diyorsa, Umit Ozdag pirlanta gibi insan demektir. Ayrica, bu dini referansli soylevler de iyice baydi suluman bey. Esfeli safilin falan, gecin bu isleri. Kuran’da o insanin geneli icin kullanilir. Cennetten kovulduktan sonraki durumumuzu anlatir, durumun tespitidir. Kaybettiklerimizin, ve cennete tekrar girmek icin kazanmak zorunda oldugumuz degerleri gozumuze sokar. Yani hakaret degildir, ama boyle davranarak aslinda gosteriyorsunuz, insan denen esfeli safilinin neyi kaybettigini ve neyi kazanmasi gerektigini.

 8. 2 hafta önce

  Türkiye Cumhuriyeti tarihinde böyle edepsiz, terbiyesiz, yalancı bir İçişleri Bakanı görmemiştir…yahu bir yanlışı çıkar diye tirsmiyor bile, umurunda değil😠 kimse beni görevden alamaz afra ve tafralari çok can sıkıcı..rezil herif…

 9. 2 hafta önce

  aşagılık olan sızsiniz.

 10. 2 hafta önce

  Bu nasıl bir insan ? Nasıl bir siyasetçi ? Türkiye de siyaseti çamur hale getirdiler içinde yüzüyorlar ! Demek ki Özdağ nasırlarına fena basıyor o yüzden böyle bağırıyorlar ! Bakalım muhalefet liderleri bu sözlere ne diyecek ama sanırım seyredeceklerdir

 11. 2 hafta önce

  Bu kadar ahlaksız ve edepsizlik bir cevap bir bakana ve de hele ki İçişleri bakanına yakışıyor mu? Yazıklar olsun

 12. Kötü söz sahibine aittir derler.
  Bakan kendisini tarif etmiş ”
  Adam yerine koymam, kabul etmem. İnsan yerine koymam. Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur. Operasyon çocuğudur. Haysiyetsiz adam”

  • 2 hafta önce

   bir diger soylev, “kisi baskasini kendi gibi bilir” de derler. Bir hirsiz mesala herkesin hirsiz olabileceginden suphelenir her zaman.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!