Soylu’nun danışmanından Akif Beki’ye: Eşi İBB’den ihale aldı

Akif Beki'yi “Ekrem İmamoğlu'nun kucağına oturmakla” suçlayan Mazhar Yıldırımhan, Beki'nin eşinin İBB'den ihale aldığını öne sürdü.

featured
service

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun danışmanı Mazhar Yıldırımhan, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski basın sözcüsü, Karar gazetesi yazarı Akif Beki için “İsmail Saymaz ve Ekrem İmamoğlu‘nun kucağına oturdu” ifadesini kullandı. Yıldırımhan, Beki’nin eşi Eda Beki’nin İBB’den ihale aldığını gösterdiğini ileri sürdüğü bir belge yayınladı.

Mazhar Yıldırımhan’ın Twitter’dan yaptığı paylaşımlar şöyle:

“Şahsiyet ve onurunu menfaatleri ile takas eden çok insan tanıdık. Ama bizim mahallemizin suyunu ve ekmeğini yiyip de karşı mahalledeki arkadaşların kucağına oturana da şahit olduk. Çok kahredici bir tablo. Yıllarca @RTErdogan gibi bir lidere basın sözcülüğü yaptıktan sonra,

Bu tablo savrulmanın, ilkesizliğin, kişisel hırslar ve nefretler üzerinden kimlerin kucağına tebessümle oturmak zorunda kalındığının acı ve ibretlik tablosudur. Üzülsek mi acısak mı bilemedim!…

R. Tayyip Erdoğan’ın uçağından inip kendi ilkelerinden vazgeçmeyen İsmail Saymaz’la İmamoğlu’nun kucağına oturan Akif Beki’nin eşi de İBB’nin ballı ihalelerinden payını aldı. Ne diyordu İmamoğlu İstanbul nimet nimet köşelerinde mangalda kül bırakmayıp, nimete ballı nimete dadanmak!”

Soylu’nun danışmanından Akif Beki’ye: Eşi İBB’den ihale aldı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!