Soylu’ya sert yanıt: Erdoğan’ın pis işlerini yaptırdığı bir araçtır

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sert sözlerle tepki gösterdi. Özel, "Süleyman Soylu, Recep Tayyip Erdoğan'ın pis işlerini yaptırdığı bir araçtır. Bunu bilin, bunu görelim" dedi.

featured

CHP’den, Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘onursuz’ diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya CHP’li Özgür Özel’den sert bir yanıt geldi.

Meclis’te basın toplantısı düzenleyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, şunları söyledi:

– Kalem onun (Erdoğan) elinde. Onun mürekkebinden çıktı bu Süleyman Soylu. O imzayı hâlâ atmadığı için bu memleketi utandırmaya devam ediyor. Süleyman Soylu, Recep Tayyip Erdoğan’ın pis işlerini yaptırdığı bir araçtır. Bunu bilin, bunu görelim.

– Tayyip Bey’in imzasıyla duruyor orada. Ben alamıyorum onu görevden, yetkiyi (gensoru) aldınız elimizden… İlk seçimlerde millet o yetkiyi bize verene kadar kalem Tayyip Bey’in elinde. Süleyman Soylu’nun bütün yaptığı rezillikler Tayyip Bey’in bilgisi dahilinde oluyor.

Soylu’ya sert yanıt: Erdoğan’ın pis işlerini yaptırdığı bir araçtır

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 3 hafta önce

    bütün bunlar, RTE’nin yeniden iktidar olması için yapılan tiyatrodur. yani demogoji.

    Cevapla
  2. 3 hafta önce

    Özgür özel’den, Erdoğan’a güzel bir pas. Erdoğan pandemi başlangıcından bu yana Süleyman Soylu’yu görevden almaya çalışıyor ama bir türlü başaramıyor, bu vesile ile Erdoğan’a güzel bir gollük pas attı, bakalım görevden alabilmeyi başarabilecekler mi.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!