Sözde ‘mehdi’ Tuncer Çiftçi’nin doğum gününü böyle kutladılar

Kendisini 'mehdi' ilan eden Tuncer Çiftçi, sosyal medya hesabından hem silahlarla hem de kandırdığı kadınları gösteren bir video paylaştı. Radyo kanalı sahibi Çiftçi'nin paylaşımı büyük tepki çekti.

featured

Süt ve peynir işiyle uğraştıktan sonra 2005 yılında Kocaeli’ye giderek radyo kanalı kurduktan sonra kendisini ‘Mehdi’ ilan eden Tuncer Çiftçi’nin sosyal medya hesabından paylaştığı videolar gündem oldu.

 

KENDİ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Sözde mehdi Tuncer Çiftçi, 26 Temmuz’da Youtube üzerinden yayınladığı video ile kendi doğum gününü kutladı. Lüks villası içinde elinde silahlarla yürüyen Tuncer Çiftçi’nin videosu dikkat çekti.
Tuncer Çiftçi’nin videosunda sergilediği silahların, Avusturya yapımı “Steyr Aug A3” model piyade tüfeği olması dikkat çekti. “Steyr Aug” silahı birçok ülkenin özel kuvvetleri tarafından tercih ediliyor.

Karaborsada bulunan modellerin ise 1978-2000 arası üretilen Steyr Aug A1 modeli olduğu bildirildi. Sözde mehdi Tuncer Çiftçi’nin elindeki silahların ise 2004’ten itibaren üretilen ve karaborsada bulunmayan Steyr Aug A3 model olması dikkat çekti.

MÜRİTLERİNİ VİDEOYA ALDI

Çiftçi ayrıca kandırdığı kadınları videoya aldığı anları da sosyal medyadan paylaştı. Videoda, kadınların üzerinde “Allah’ın Nuru Tuncer Çiftçi” yazması tepki topladı.

Sözde ‘mehdi’ Tuncer Çiftçi’nin doğum gününü böyle kutladılar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. 2 ay önce

  sadat uzantilari, insanin aklina baska birsey gelmiyor.

 2. 2 ay önce

  kemal sunal filmi gibi, ama aksine hic komik degil.

 3. 2 ay önce

  kısaca devlet nerede?

 4. 2 ay önce

  Cübbeli defalarca söyledi.

  Cevapla
 5. 2 ay önce

  Ne güzel ya, hepsi inanmış gibi bütün insanlar. Hep barış için, hep hep iyilik için, hep dostluk ve dayanışma için çalışan insanlar. İster bize reyizin ve akape-zihniyetinin getirdiği medeniyet, insanlık ve inanç özgürlüğü.

  Cevapla
 6. 2 ay önce

  Bu kadınlara seçimde oy verdirmemek lazım .yazık bu kör cahillerin yüzünden ülke ne hale geldi

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!