Stefan Kuntz milli futbolculara hangi kitabı hediye etti

Türkiye Milli Futbol Takımı'nda yeni dönemde yoga ve grup halinde mental çalışmalar yaptırmaya başlayan teknik direktör Stefan Kuntz'un, geçen hafta tüm takıma bir kitap dağıttı.

featured

Fanatik Gazetesi’nin haberine göre, Stefan Kuntz’un, oyuncularına hediye ettiği kitabın adının ‘A taste of the Liverpool way, a recipe for success’ olduğu ifade edildi.

Stefan Kuntz’un, yakın zamanda okuduğu bu kitabın yazarı, kendisi gibi bir Alman olan Beslenme Uzmanı Mona Nemmer’e ait.

Daha önce Alman Milli Takımları’nın alt yaş kategorilerinde çalışan Nemmer, Bayern Münih’te görev yaptıktan sonra 2016’da Liverpool’un başına geçen Jürgen Klopp tarafından kulübün ilk tam zamanlı beslenme uzmanı olarak işe başladı.

Klopp’un an itibarıyla teknik ekibindeki 26 kişiden biri olan ve “Liverpool’daki en önemli transferlerimden” diye bahsettiği Nemmer, sağlıklı besinleri doğru şekilde ve doğru zamanda yemenin önemine dikkat çekiyor. Kuntz, oyuncularının bu kitaptan faydalanarak, hem daha kaliteli bir yaşama sahip olmalarını hem de performanslarının artmasını amaçlıyor.

Stefan Kuntz milli futbolculara hangi kitabı hediye etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 8 ay önce

    böyle kitap falan hediye edileceğine, Murat Bölükbaşı hocanın dediği gibi, futbolculara Türk milliliği sağlanmalı.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!